Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evt beyler şifre sorunu Bitiyor galiba.

Air_Wolf

Öne çıkan mesajlar

la sana msj gelmıs kontur bizden kampanyasından kazandıgım ıle duscekmıs onaylamıyorsanız hayır yazın gonderın yazıyormus bende yanlıs okumusum onaylıyorsanız hayır dıe msj cektım uste para vercem şimdi hem su tepsi ah tepsi vah tepsi :lol: sinirden :D[signature][hline]herkez beşiktaşlı olmasın bırakın o ayrıcalık bizde kalsın :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar moralinizi bozuyo gibi olmayım ama şifre sorunu yaşayan bi kac arkadaşımın charını oyunda online gördüm mail attım oyunda olan senmsin diye ama charının inviled verdigini söyledi bence GM lere dikkat edin ve sitede olur olmadık yerleri kullanmayın. çünkü sitede müthiş oyunlar oynanıyo Dikkatizine....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bluedragon2, 10 Aralık 2005 18:42 tarihinde demiş ki:
Yaw onlar bence 3 kağıtçı bende [email protected] diye bişiyi ekledim o adamda once bekle gelcek dedi sonra unut dedi adam sıralamaya başladı lwl 60 300m yok lwl 62 pries 250m falan bence hepsi 3 kağıtcı

ya ne kdr basit inanan insanlarsiniz msn messenger'den GM Yardim edicek? normalde yardim etmiyor msnden yardim bekliyorsunuz..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu adamlar edith char satıyor..ne diye uğraşsın kasmaya bizim hazır charlar var invalid password :D bi name change scroll olay bitti bizim charları edith yapıp satacaklar amaç para kazanmak..aklıma başka bişey gelmiyor bu işte iyi niyet aramak imkansız[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :CASTLE
Sosyal ağlarda paylaş

Blackwinds İşallah sen bu yazıyı okursun allah senin belası versin sana daha başka bişi demiyorum allah butun Gm belasını versin versin biz o kadar kastık 1 sene boyunca ama siz bize ne yapıyonuz allah belanızı versin inşallah gerçek hayyatda daha beterini görursunuz daha bişi demiyorum![signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Not:Invalid Password Magduru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...