Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3DO iflas etti...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 15 August 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
Interplay ve black isle
blackisle ın interplaye bağlı olduğunu ve interplay i titus un baya bi zaman önce satın aldığını, interplayin ceosu dahil birçok üyesinin değiştiğini hatırlatmak isterim..[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

NEEEEEEEEEE!!!!!!! *!gözlerinden yaş gelir* 3DO..dev firma...hayatımın firması..laneeeeeeeeeeeeett... kötü oldu ya..bari seriler daha iyi veya kaliteli bir şekilde devam etse...gerçi almak isteyen firmalar da dev firmalar ve böyle bir kazancı göz göre göre bırakmayacaklardır..[hline]karpuz, 14 June 2003 19:26 tarihinde demiş ki:
Karpuz yedim! Manavdan aldım eve getirirken yolda dayanamayıp tırnaklarımı batırıp (olmayanları) 1 parça koparabildim ve attım ağzıma... Çekirdeğini sevdiğimin meyvesi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 16 August 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
yakında tek EA ve microsoft kalınca 3DO'yu mumla ararsınız..

*! barnağıyla işaret eder*

budur... bütün orjinal fikirler bu tarz firmalardan çıkardı black isle, nwc, maxis gibi... artık hepsi EA games çelınc evritink diye açılacak... ve fifa gibi, nfs gibi saman kıvamında oyunlara dönüşecek... işin kötüsü bunları sevmek zorunda bırakılacağız[hline]rtc

[Bu mesaj SM0KE tarafından 16 August 2003 01:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bonecrusher haklı, bu iflas olayı çok kötü , 3DO için tam olarak söylenemese de (onlar da bizi çok sömürdüler) , oyunları ticari amaç için değil "by gamers for gamers" olarak yapan firmaların giderek azalıyor olması yakın geleceğimizi bize kara düşündürüyor. Şu anda bile EA, oyuncuları sömürme konunusnda olayın bokunu çıkarmış durumda , bir de tek ea kalırsa olcakları düşünün adamlar Fifa'lara bile expansion pack yaparlar. Ayrıca bence NWC'nin başka firmaya geçemesi belki artık oyunlarda bize aynı tadı yaşatmaz.[hline]Bir türk filmi repliği:
"Osman abi, bu görünmezlik ilacı, bunu içince görünmeyen adam kılığına giriyorsun..."
An insanity for gaming ~ iGs
Sosyal ağlarda paylaş

bir oyunun beşincisi yapılmaz
ayıp be. heroes 3 te kalmalıydı.
serinin en iyisi h2 idi kanımca. mm de sonraları bozdu.
artık oyun yapamıyolar
yapıyolar ama grafikler ve sesler gittikçe gerçeğe benzemesine rağmen atmosfer sıfır. bi silent hill de var o seni bilgisayara bağlayan şey bir de baldurs gate 2 de, başka bir oyunda görmedim uzun süredir.
şimdi lionheartı aldım. işalla vardır onda da. fallout gibi oynayıp biten bi rpg ise üzülürüm.
bazı oyunlar vardır ki bitmez :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...