Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherın Hali

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

said:
JoNyBLaCk, 12 Aralık 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Bu serverda bedavadan 70 lvl char +10 itemler vercekler gene oynamam ayrıca bu servera toptan reset atmaları lazım az önce bir gireyim moradona bakayım dedim her merchantta Shell var ve 100m gibi komik bir rakama satıyorlar :D ayrıca çoğu merchantta +8 shard gördüm 900 milyona ... Blue treasure Chestler abbsy satılır gibi 30milyon gibi bir rakama satıyorlar ne olacak bu cypherın hali ? K2 bu serverı görmüyormu o kadar dupe wipe yapıldı o kadar anti dupe koruması katıldı Cypherda degişen hiçbirşey yok bedavaya civcivlere shell enion bow shard felan veriyorlar az önce arkadaşıma verdiler ... rezillik diz boyu !

az once civcivli 1 charla girdim 1 tanesi trade atti shard verdi hell breaker fln verdi =) Cypher'e kokden temizlik lazim ..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

giderse sonuna kadar gitsin ben zevk almıyom adamlar ölmüyor verdikleri itemle bufsız canım 3700 aha bende ölmücem ne zevki var şmidi bunun
ha yok tertemiz bi server çıkartacaz derlerse sıfırdan hilesiz it kesip apos dönüp lvl kasmaya chitinlerle +6 ile dolanmaya sonuna kadar razıyım[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi cypher saka gibi olmus bi pk yapiim dedim orda yarim saat la:la diye bi rogue olmuodu paso kek en az 10 kisi vuruo +8 raptor lu filam hatun ortalarda dolasiodu.... 54 adamin elinde +8 dual shard... falla o server en son kapatilir ole biter baska yolu yok.[signature][hline]CamthalionTasardur
Going to 63 :]
A_FEW_GUUN_GUN xD
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher kapatılırsa ordaki dupecilerin bi kısmı diğer serverlara dağılcak onlar da beter olcak. Varsın kendi serverlarında 4-5 k hp ile dolaşıp 2k damage vursunlar. Onlar böyle zevk alıyo heralde oyundan (oradaki dupeciler için diyorum)[signature][hline]Server: Diez x 2
LvL: 56 / 55 [ Ah Bir 60 Olsam :( ... ]
Race: Mage / Rogue
Clan: Yok / Yok
Sosyal ağlarda paylaş

En PahaLı Server cyhperdi itemler bakımından O yüzdende bu haLe geLmiş oLabilir düşünün Areste HP Scroll 40 45m civarı iken Cyhperde 200m küsür... Basit bir örnekti Dahada ÇoğaLtıLabilir ...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 1xx.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...