Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm questler..

galdor_nenharme

Öne çıkan mesajlar

başka topiclerde de yazılmış gerçi ama kaynak belirtilmeden yazılmış o yüzden tekrar açıyorum. sro ile ilgili bütün bilgileri ve questleri www.silkroadtavern.com adresinde bulabilirsiniz..

edit: emek verişmiş uğraşılmış bir site hakkını yemeyelim :)

[Bu mesaj galdor_nenharme tarafından 13 Aralık 2005 14:24 tarihinde değiştirilmiştir]

]

[Bu mesaj galdor_nenharme tarafından 13 Aralık 2005 14:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu gün okulda edebiyat yazılıları açıklanırken (90 aldım nahahah) aklıma nereden geldiyse Ava'dan arkadaşım açtığı Guild Wars Türkiye geldi.Sonra dedim az çok bende de bilgi var neden Silkroad Online Türkiye açılmasın :D

Hazırlıyorum evet.Tüm questler,meslekler,player taktikleri vs. böyle geniş kapsamlı yardımcı site düşünüyorum.Forum vs. olmayacak burası yeterli :)=[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Darkrider yardım gerekirse söyle questlerin türkçeleştirilmesine yardım ederim...(çok zor bir iş sanki azuhahhaah)[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

Playerlardan kendi guidelerini almayı düşünüyorum.Allakhazam'daki gibi player guide bölümü olacak vs.

düşünüyorum şimdilik :)

bu arada gezerken bunu buldum

Tık[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...