Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server Traffıc Oldugunda Oyuna gırmek ıcın...

Alcolique

Öne çıkan mesajlar

Belki rastlantıdır ama ;
İlk deniyorum o gıcık hatayi veriyor due traffic fln.
Sonra connect yapiorum spam şeklinde hiç beklemeden çok rahat girio.[signature][hline]Gwindon, 22 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
kafayı yicem valla ibne olacam sonunda bidaha kızlara bakan top olsun!!!
----------------------------------------
BiohazarD, 27 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Küçükken Domuza Domzi derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bı kez daha denedım bu sefer gene oldu ne ballı adamım.

Beyler bı seyı daha sızle paylasmak ıstıorum eger questlerden black tıger skın ya da ona benzeyen seyler toplamak zorundaysanız bunu mumkun oldugunca gece 1 den sonra yapmaya calısın dun ben tum gun boyunca oyun oynadım 20 tane toplayabıldım gece 1 den sonra hem anormal oranda ıtem cıkıyor hemde anormal seyler cıkıor dun black tıger kestım ıcınden at dustu evet at dustu aynı zmnda 30dk ıcınde 50 tane black tıger skın topladım.

Yooo hayır GM amca oglum dııl kım dedı=)=)=)

BestOfTurks clanı anlamıstır bu cumleyı.

Kolay Gelsın
Sosyal ağlarda paylaş

bende parkelere basmadan halıdan halıya alıyorum evde.Son halıya hangi ayağımla basarsam o ayağım ile şifreyi giriyorum.Sonra yaratık keserken o ayağımın şerçe parmağı ile mouse'yi tuşluyorum kesinlikle çıkıyor loot item.Deneyin[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarKRideR, 11 Aralık 2005 21:02 tarihinde demiş ki:
bende parkelere basmadan halıdan halıya alıyorum evde.Son halıya hangi ayağımla basarsam o ayağım ile şifreyi giriyorum.Sonra yaratık keserken o ayağımın şerçe parmağı ile mouse'yi tuşluyorum kesinlikle çıkıyor loot item.Deneyin

Leeynn denedim oldu süpersin sen! sticky yapalım bu msjı :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kesın olarak bılmıorum ama bence var gece 1 den sonra ph ın %sı artıo heralde dedıgım gıbı tum gun oynadım quest ıcın 20 tane toplayabıldım gece 1 den sonra nerdeyse her hayvandan ıtem dusmeye basladı.

Hele bı tane whıte tıger kestım ıcınden at dustu.

Eger tıger gorevlerınızı yapmamıssanız ve belesten ex kazanmak ıstıyorsanız gece 1 den sonra gırın.
Sosyal ağlarda paylaş

questleri hızlı bitirmek istiyosanız yapmanız gereken tek birşey var o da her questi bir sonraki levelde yapmak. tabi hunting questleri hariç... nedeni ise bir questin size verildiği levelde levelup sağlamak için yapılmış olması. doğal olarak siz o levelup ı alınca quest kolaylaşıyor. tam emin değilim ama questler bir
%70 de bir kere de level up da kolaylaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...