Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

var mi buyuk kervan yapanlar?

druenler

Öne çıkan mesajlar

ee var mi soyle buyuk, clan ile kervan kurup trade yapan felan paticikte? dun bikac ss gordum yabanci bi forumda. herifler 4m'lik kervan felan kurmuslar :o

bizim clanda ise farkli biraz. ko oynayanlar ozelliklede diez server'inda 411'i bilir. ss'deki voodoo o zaten. mesela adamlar xp'den bayiyor yada hunter lvl'i kasmak istiyorlar noob traderlari (misal ben :D) 5 star yukletip kasiyorlar. boylece hem onlar hunter xp'si aliyor, hemde yardimlasma oluyor (paralar sadece traderlarda kaliyor).

[spo1=5 star baba][/spo]

insan boyle seyleri gorunce daha fazla xp kasasi geliyor. biz gecerken orda thief suit'i giyme gafleti gosteren 4-5 kisi vardi ki hepsine tek cekti hunterlar. aege'de olanlar gotei ve dreamz clanlarini bilir. onlardan bile yaklasan olamiyor genelde. o hatayi yapanlar ise genelde "sorry :)" diyor anlamadim bende :P[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Nation: Orc
Server: Diez
Status: Satilik

bedava kosp

Sosyal ağlarda paylaş

valla biz lvl 23 falanken bi 5 star denedik maazallah kapıdan çıkamadık. ama bizim guild şu anda yuzde 60'ı 30 üstü 37 adamlar var. 5 yıldız rahat gotururuz sanırım. tabi human thiefler kasar biraz.

bu arada voodo 411[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yabancılarla 2-3 kez 1 yıldızlı kervan yaptık 150k civari geldi 2 hunter vardı yanımızda.Zaten playerlar dalamıyordu onlar xp kastı :)

Guild kurulsun güçlü olalım ben 5 yıldızlı kervanı yapacağım kesin :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Yolda gördüm geçen SS aldım m ı bilmem..Bi bakayım 5 tane trader yan yana gidiyor hepsi birbirlerine yardım ediyor falan...2tanede hunter vardı sanırım..Birkaçı aynı guilddendi...Güzel şeyler bunlar...Neyse hunterla gelicem bayağı bir süre sonra...[signature][hline]At-Avrat-Silah-Pc-Mp3çalar-Kola...
Bunlar da noktalar...
"Sonbahar-kış arası,
Patide depresif havası
Benim gibi eski motorları
Felaket yaktı..."
Dipnot:LF1Hatun for kalp badge
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...