Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haftanın en güzel golü

Syn

Öne çıkan mesajlar

said:
Theo, 07 Eylül 2005 13:10 tarihinde demiş ki:
o zaman sana sunu sorarim turkiye>fener mi yoksa fener>turkiyemi

bu milli takımda milli heyecan filan yok. avrupa gördükten sonra hepsine bi haller oldu. a milli takımı izlemiorum şahsen..
o yüzden ümitlerin 90. dakkada attığı gol bile daha önemli benim için okanın golünden..[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jazzyjam, 07 Eylül 2005 15:40 tarihinde demiş ki:
said:
Passanger, 07 Eylül 2005 13:24 tarihinde demiş ki:
said:
jazzyjam, 07 Eylül 2005 12:26 tarihinde demiş ki:
said:
Passanger, 07 Eylül 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
said:
Deacon, 05 Eylül 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
haha harbi bjk ile dalga geçtiği gibi gs ile dalga geçse ..

Artık su ruyanızdan uyanın o macta kım kımınle dalga gectı bence cok acık.
3-4

skorun sahadaki futbolla uzak-yakın alakasız olduğunu sen de biliyorsun. bjkliler çimleri yoluyordu.

hani diyorsunuz ya alex o topa 100 kere vursa 1i gol olur diye.. bu maç 100 kere oynansa bjk 1 kere kazanırdı.

konunun uzamamasını diliyorum :D

Aziz de mactan sonra saclarını yoluyordu.
artık o mac ıcın bıle konusabıldıgınıze gore sınırda yasıyorsunuz demektır.acıyorum

eheh o maçı bu kadar dert ettiysen ben de sana acıyorum. benim aklımda anelkanın şovu kaldı o maçtan. heuhe neyse önümüze bakıyoruz..

Sanırım yas 60 ı gecmıs bunamaya baslamıssın hafıza zayıflamıs bıraz yazık yazık yazık yazık...[signature][hline]İlmi Okuldan
Hayatı BEŞİKTAS'tan
UNİBJK
www.unibjk.com
Sosyal ağlarda paylaş

alexin golu oyle abartılcak bişi gibi gelmio bana. belki heycanlı bi macta olmadıgı yada ben o golde heycanlanmadıgım icindir yada canlı seyretmediğim icin. ben sergenin denizliye tam 90a cakarak attıgı frikiği ve noumanın avrupa kupası maçlarından birinde ceza yayının ustunden attıgı asırtma golunu unutamıyorum[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...