Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LAG LAG LAG Bıktım Artık...

Alcolique

Öne çıkan mesajlar

Yaw bu oyundakı laglar yuzunden oyunu bırakma derecesıne kadar geldım kapıdan gecerken lag savasırken lag traderlık yaparken lag thıeflık yaparken lag oturdugum yerde bıle laga gırıorum hele ata bındınmı abooo lagdan ne oldugunu anlamadan oluyorsun.

Oyunun zevkı kalmadı bıde uzerıne connectıng traffıc eklenıo gelde sıkılıp bunalma.

Bence yakında host bu kadar playerı kaldıramaz coker ya da oyun host degısımı ıcın 1 hafta sureyle yapatılır dıye dusunuyorum.

Madem bole bı oyun yapıyorsun bu kadar playerın oynayacagını hesap etmen lazım.

Adam bıde ustune yenı server acıyor anlayabılmıs degılım.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de player sayısıyla alakalı bir sorun değil ki bu.

Adamlar MMO çıkaracaklar 32 kişilik cs serveri açmayacaklar ona göre hostları var elbet.

Serverlar ülkemize çok uzakta kurulu olduğu için tüm Avrupa'da sorun böyle.Sonuçta uydu ile bağlanmıyorsan Avrupa'nın neresinde olursan ol çok feci lag yersin :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda lag var tamam ama birçok yerde fps düşüklüğünden takılıyorsunuz. Mesela Jangan iğrenç derecede kalabalık şehre giriyorum bütün harita yeşilleniyor. Jangana sadece quest almaya gidiyorum artık, diğer zamanlarda sırf o kalabalık yüzünden gitmek dahi istemiyorum ve gitmiyorum. Ayrıca Barkin doğru söylemiş oyun henüz beta. Birçok sorun illaki olacak. Beta sonunda görmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar oyunun lag olmasının sebebinin birazda makinanızdan kaynaklandığını biliyormusnuz. Mesela ekran kartınızın gt olmasını tafiye ederim tafsiye edeceğim ekran kartı leadtek fx6600 gt ekran çözünürlüğünüz ne akdar iyise makinanızdaki oyun kaliteside okadar iyi olmaktan geçiyor bir nevide. Bunu denedim ve gördüm 256 adsl bağlantım ile yaklaşık 1 sn ye lik bi lag oalbiliyor bende . Tabi player çokluğundanda kaynaklanan genel bi yavaşlamada var.

İyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tssunami, 13 Aralık 2005 12:58 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar oyunun lag olmasının sebebinin birazda makinanızdan kaynaklandığını biliyormusnuz. Mesela ekran kartınızın gt olmasını tafiye ederim tafsiye edeceğim ekran kartı leadtek fx6600 gt ekran çözünürlüğünüz ne akdar iyise makinanızdaki oyun kaliteside okadar iyi olmaktan geçiyor bir nevide. Bunu denedim ve gördüm 256 adsl bağlantım ile yaklaşık 1 sn ye lik bi lag oalbiliyor bende . Tabi player çokluğundanda kaynaklanan genel bi yavaşlamada var.

İyi oyunlar.

ehehe evet p4 3ghz 2mb cache HT , 2gb 533mhz ram , 6800 256mb 256bit 16x ekran kartıylada pek bi fepese sorunu yaşarım..

bağlantı kötü kardeşim[signature][hline]Dünya'ya Bir Faydanız Olsun
http://www.worldcommunitygrid.org

[Bu mesaj BioHazarD tarafından 13 Aralık 2005 13:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...