Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*Urgent*8 aralık ACC Dagıtım

Gladmir

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar GMT 8 pm de acc dagıtımı başlıyacak;

Acc dagıtımı nedir?

Bilgisi olmayanlar için son bir defa yazalım.Dark and Light başlamadan önce oyunda cogumuzun open beta diye nitelendirdiği genel anlamda PRE-Load denilen 6 aylık sureçte 10.000 acc la başlanarak dalga dalga oyuna oyuncu alınacak.
Ilk dalga bugün! Kaçırmayın! Foruma üye olduktan sonra akşam
makine başında nöbet tutmaya hazırlıklı olun.

Ben pioneer acc almıştım,aynı ip den beleş acc da alabilrmiyim?

Evet alabilirsiniz eşi dostu kankaları düşünmek lazım en azından bir tane yedek acc almak, bu yeni başlıyan oyuna arkadaşlarınızı getirmekde size kolaylık sağlar çünkü ikinci dalganın ne zaman olacağını kimse bilmiyor.

Bir yandan oyunun startını beklerken, guru ile beraber guide yazmaya başladık sayılır, yarına sanırım birşeyler post lıcaz.

Edit: GMT +2 deyiz.
[signature][hline]GladmiR Ebonlore

[Bu mesaj Gladmir tarafından 08 Aralık 2005 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hata düzeldi.Databasei yenilemişler sanırım.8de açılıyor acc alımı hazır olun.[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana.
Bonjo da ardından demiş ki:
avrupadada başarı gelince nereye kaçacaksınız hangi köşeye saklanacaksınız mrk ediyorum...
az kaldı az bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet accimi aldım.Oh be:D[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
avrupadada başarı gelince nereye kaçacaksınız hangi köşeye saklanacaksınız mrk ediyorum...
az kaldı az bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

bende zaten varmış sanırım sadece modify yazısı çıktı :/[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

Edit:Modify ye basmak gerekmiyor.Yanlış anlamışım ben.[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
az kaldı az bekleyin.

[Bu mesaj zamo tarafından 08 Aralık 2005 20:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...