Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Odamı boyatacam tavsiye..!!!

White_Rakkad

Öne çıkan mesajlar

ben daha yeni boyattım.... yeşil süper oldu!

Renk Kodu:NOVA J056
walla dyo.com.tr ye girdim oradan bakıverdim, o kadar yesilde renk varki... milyon renk var nerdeyse o biçim yani. O yüzden en yakın bu rengi buldum, buda olabilir emin değilim :)

dyo marka aynısı bnm odam mavi-gri ve ye$il..... ağırlıklı odam cok süper. bu arada bizim binada iç mimar var, aramız iyidir o söylemişti :P[hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Web site : Skymaster Offical Web Site

[Bu mesaj Skymaster tarafından 30 June 2003 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 30 June 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
bu da güzel ama bunun biraz koyusu daha iyi olur
bu çok gözünü alır insanın ![hline] Sothi nuinqua Tsalarioth

ya bnm gecen sene odamın rengi simsiyahdı bildiginiz SİYAH!

adamın içini açıyor bu renk... öyle deme yani. Bnm oda bu renk süper oldu. Fakat dediğim gibi emin olamıyorum. göz fln almaz bu arada. AMA BİR MEVZU VAR !!!!!!SATEN BOYAAA OLCAK !!!!çok fark eder.....plastik ile fln filan[hline]E-Mail : Skymaster
Icq Uin : 740943 | Web site : Skymaster Offical Web Site

[Bu mesaj Skymaster tarafından 30 June 2003 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

odami boyattim basima gelenler:

1.tatile gelsin dedik sinav haftasina uzadi is
2.tiner kokusundan kopru alti cocuguna benzedim gozlerimi tam acamadim hep uykuluydum
3.en az 2 sene burunumdan sorun yasadim surekli akinti fln gibi kisacasi sumuklu oldum

tavsiyem odan boyatilirken ya evden baska bi yerde kal yada maske al :D[hline]Knowlegde...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
orman yeşili yap oda 2 dönümlük falansa çam ağacı falan dik böcek yapar ama çok huzurlu olur oooh gölgede serin serin yatarsın böle oksijende olur ama orman yangını falan çıkmasın bide (yada bunu bahçeye yapmak daha mantıklı)[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

kavunici boyat bence.. dene bi olmazsa üstüne başka bi boya atarsın.. tavanına eğrili büğrülü kartonpiyer yaptır ve boşlukları açık maviye boyat.. bi de bulut falan çizdir o mavi tonu üzerine.. çok fantastik

veya eskitilmiş yeşil yaptır.. o da ilginç olabilir bak bu daha mantıklı bi seçim olur. eskitilmiş mavi de olur tabi. böle başka tonlar da katıolar ve duvar pürüzlü falan oluo çok güzell tavsiye ederim. veya sadece bi duvarı eskitilmiş boyatabilirsin.. o daha güzel olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

mor ustune sarı booole booole *eliyle yuvarlak yapar* benekli yap cok kusel durur fallaaa ![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

peeeeeeeeeeeeeeeembeeeeeeeeeeeeeeeeee
şaka bi yana gökyüzü mavisi yap hatta duvar kağıdı yap
benim odamda gökyüzümsü desen yapmışlar tam hafif bulutlu gökyüzü gibin, kafam bozunca odama kaçıyorum direk sakinleşiyorum
siyah veya kırmızı yapma kafayı yersin, benim üç leşim olurdu herhalde:)[hline]OSS OSS canım OSS aman allah
Sosyal ağlarda paylaş

fıstık yeşili çok güzel duyuyo bi kere söliyim odan küçükse öyle yaptır. ya da çok açık mavi, o gökyüzü mavisi olayı. benim odam o renk ve süfer oluyo. mesela öyle yaptırıp kolan fln bi çıkıntı varsa odada onu da koyu mavi yaparsın manyak olur.
yoksa kese kağıdı rengi dene o da harbi süfer.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...