Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cd Oyun- Ulima Online projesi

snapsys

Öne çıkan mesajlar

Bunları da burda tartışmak mantıksız, siz en iyisini yapın, okurlar sizi bulup yükseltsinler, biz şöyleyiz böyleyiz demeyin satışlarınız konuşsun.. Ben şahsen bir dergi yazarı olsam kusura bakmayın ama çingene pazarlığı gibi olayın tartışmasını yapmazdım..[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
snapsys, 27 July 2003 09:08 tarihinde demiş ki:
Türkiyenin ilk dergisiydi. Hala da öle. [hline]http://www.paticik.com/forum/view.php?id=39027->efsane/locus

http://hackeruo.kolayweb.com/transparan.jpg -> spherede yapilmis transparan menu ;) bakmadan gecmeyin

EVILS REALM UO
:...Snapsys...:

eminmisin ilk dergi olduguna ama içimden bi ses PC Gamer diyor ama hadi neyse[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hayret birsey adamlar gelmis. Forumu ciddiye almış. Size bu projelerinden bahsediyor. Kendilerini buyuk gormeden gelip burda 1e1 proje soruyorlar desteklermisiniz diyorlar.

Adamların turkiyedeki 300 500 tane ultima online oyuncusunun elinemi kaldıgını dusunuyorsunuz?

Oyun dunyasının paticik vs gibi forumlardanmı ibaret oldugunu dusunuyorsunuz?

İnternete para veremeyip arkadaslarıyla oyun alıp kopyalıyan milyonlarca oyun oynayan insan var.

Bu insanlar 3-4 kisi para birlestirip alıyorlar bu dergileri.

Sigarasına bile ayda 20-30 milyon veren insanlar cıkıp oha 4 milyon cok 7 milyon cok demeleri cok komik.

Hele Paticik yazısını kaldırmak baslıktan oldukca komik. Haklısınız dunyaya nam salmıs tekel olmus boyle bir ismin boyle ortakmıs gibi kullanılması nekadar kotu BORSA'lardaki hisse sahipleri icin spekülatif sonuclar dogruru boyle bir yanlıs anlama. Yanlış anlama dogrur zarar verir ekonomiye.

Komiksiniz oyun dunyası internetten ve forumlardan cok dısardaki dunyada devam ediyor.

Dergi yazarların gelip yaptıgı seyler sizlere gurur vermeli. Herseyi kucuk gormek sizi buyuk yapmaz.

Eskiden boylemiydi biz sahip cıkardık tum dergilere taaa amiga commoder64 dergileri hala evimin tozlu raflar bolumunde durur.

[Bu mesaj Recall06 tarafından 16 August 2003 17:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 27 July 2003 12:40 tarihinde demiş ki:
said:
snapsys, 27 July 2003 09:08 tarihinde demiş ki:
Dedikleriniz saçma eleştriler. Daha düzeyli eleştriler bekliyorum. Örneğin bu işi nasıl yapacaksınız? Kimlerle konuşacaksınız deseniz anlarım.

Duzeysiz bisey goremedim ben yukarida sahsen? Senin istedigin sorulari soracak degil millet sanirim?

Hem aynisini Sphere bolumune de actigina gore kapatayim ordakini bari.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

Ayrıca konun basligi belli konunun icerigi belli adam gelip dergi hakkındaki goruslerinizi yazın dememis!!

Konuyla alakalı degil yukardaki insanların yazdıkları.

Hala gereksiz kapanmadımı o dergi yok kapandı yok kimse almaz gibi konuyla alakasız sırf mesaj atmak icin atılmıs yazılar.

Projeyle ilgili soru sormak ayrı konuyla alakasız soru sormak ayrı.!!!

Adam derginin boyle bir projesi var diyor digerleri gelip o dergi kapanmadımı diyor. İste zeka burda devreye giriyor. kapanan bir proje yaparmı? Dusunmeden sırf laf olsun diye sorular.

Geresizlikler yumagısınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...