Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarışma!Bu fırsat kaçmaz...

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ADSL ve aynı zamanda Türktelekom'a vücuttan parçalar sokma yarışması açyorum ben kafayla girdim ya siz?

Kazanana ADSL den 1 dakika sorunsuz hizmet hakkı kaçırmayın 1 dakika da olsa adam gibi bağlanın...[signature][hline]-Ahh evladım yaşadıklarımı patiye yazsam çokerdi bea...

-Dede fake misin?
Sosyal ağlarda paylaş

garbage bolumunu sokmak istiyorum komple.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 11 Aralık 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunu sokmak istiyorum komple.

valla pati + patinin ...(kaçtane bilmiyom)(harbi kaç tane)kullanıcısı girsin...[signature][hline]-Ahh evladım yaşadıklarımı patiye yazsam çokerdi bea...

-Dede fake misin?
Sosyal ağlarda paylaş

@sostizm : hehe saol.anlayana zaten.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kojiroh, 11 Aralık 2005 20:32 tarihinde demiş ki:
Elim havada.
En çok ben soktum haha! (WTF?!)

kazandın atmosferi sokarak başardın bu işi hll olsun

:tebrikz:

İnşallah 1 dakika da olsa sorunsuz bağlanırsın...[signature][hline]-Ahh evladım yaşadıklarımı patiye yazsam çokerdi bea...

-Dede fake misin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...