Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Street Hoop'u başka takımlarla mı oynamak istiyorsun??

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

nasıl istersen...önce mame32k dan StreetHoop'u açıyoruz.(mame nedir diyenlere Zed'in Mame Guide'ı)
neyse açtıktan sonra Tab tuşuna basarak mame menüsünü açıyoruz.menüden Dip Switches sekmesine giriyoruz. Orada dikkatini çekmek istediğim iki yer var.Birincisi Territory kısımı. Orada üç yer seçebiliyosun.USA, Europe ,Japan. Bendeki oyunun USA versionu olduğu için Amerika takımları açılıyo (tabi bu oyunu ülke takımlarıyla oynayamadığım anlamına gelmez).Ama eminim EU ve JPN versionlarınıda indirirsem oynarım onlarla da. neyse bende USA çalıştığı için ben USA seçtim.Dikkatini çekmek istediğim ikinci noktaysa machine mode kısmı.Eğer o seçeneği home yaparsan Oyunun zorluğunu ve Oynama süresini ayarlayabilirsin.Good luck.

Levie down.[hline]Bana ne oldu bilmiyorum? Sırf aşık olmuş olmak için olurdum aşık.Tanımıyorum artık ondan başkasını...
Neyleyim sensiz dünyayı?
İlk defa aşık olmuşum birine böyle
Laleler bile bilmez kimsenin böyle aşık olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

benim söz ettiğim Los Angeles , Seattle , Mıami gibi takımların seçilebilme olayı.[hline]Bana ne oldu bilmiyorum? Sırf aşık olmuş olmak için olurdum aşık.Tanımıyorum artık ondan başkasını...
Neyleyim sensiz dünyayı?
İlk defa aşık olmuşum birine böyle
Laleler bile bilmez kimsenin böyle aşık olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...