Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyhperdeki Asaslarda Shard + Kaç ?

pckopat

Öne çıkan mesajlar

Ya oLmaz böLe bişi ya 25 dd var bende yinede 1300 1400 1500 vuran var NasıL iştir anLamadım :D dieceksiniz orası cyhper normaLdir :) ihtimaLLer nasıL oLabilir ? önceden +8 shardlı adam En fazLa 1100 civarı vuruordu şimdilerde bayağı yükSeLmiş...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 9x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )

[Bu mesaj pckopat tarafından 11 Aralık 2005 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç gündür söylüyorum arkadaşlar.. Cyper bitmiş ölmüş dupemusu bile geçmiş.. Moradorn da durun '' Allah rızası için item pls'' deyin bakın gelen geçen trade atıp uniq item veriyo ki nerdeyse inn full doluyo.. Civcivikler bile defender of the lord la dolaşıyo ve her merchantta en az iki uniq item var.. Yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bira_Muhabbeti, 11 Aralık 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
Kaç gündür söylüyorum arkadaşlar.. Cyper bitmiş ölmüş dupemusu bile geçmiş.. Moradorn da durun '' Allah rızası için item pls'' deyin bakın gelen geçen trade atıp uniq item veriyo ki nerdeyse inn full doluyo.. Civcivikler bile defender of the lord la dolaşıyo ve her merchantta en az iki uniq item var.. Yazık...

OMG bu doğrumu :-o[signature][hline]Name: Genuine
Nps: 67xxx
Clan: A_FEW_GOOD_MAN
Server: Ares
Not: Katliamlarım Tüm Hızıyla Devam Edecek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afrodisiac, 11 Aralık 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
said:

OMG bu doğrumu :-o

Malesef doğru ;( Bizim cafe de milletin inn full uniq item hatta ben cyper a geçiym diye bi inn dolusu uniq item teklif ettiler ama ben Diezimden asla vazgeçmem..
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher SUX xD.
Kesinlikle gelmeyin arkadaşlar.Ben ne yapacağımı şaşırdım bu serverde.
Üstümdeki chitin shellerin bazılarını +7/12 yaptım 2 tane kekuri ring aldım.
1516 Attack var.Chitin Shell assasine 8xx Spike ile vuruyorum onlar ise bana 14xx vuruyor.Bu arada elimdeki shardlar dual +8.
Eminim ki çoğu assasinde +3 Iron Neclace ile geziyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maradonda item pls diecem birazdan :D[signature][hline]SERVER:Xighenon
NAME:GOLD_GANDALF
LvL:6x
NP:ZzZz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeavemeAlone, 11 Aralık 2005 16:43 tarihinde demiş ki:
kalkan ve dd takıtıgımda bana spike ile 400 + vurabilirm deyeni beklerim cyhperda her zaman .nick leavemealone....

tamam ben gelırım nickim hotgojo ama sen warırormusun? bunu bılmem gerek:D warıorsa sıkar bıras:D[signature][hline]Name : Simokin
LvL : 60
Class : Shadow Vain
NOT : Invalid Password Magduru:(
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce arkadaş char açmış.6x bir assasin adamı kasıyormuş Bir trade atmış
Raptor+Warrior Chitin Shell 3 parça vermiş bizim ki sevincinden havaya fırlıyor.
Moradon piyasası acaip bir şekilde düşecek ve herkes Unique takı alabilecek hale gelecek gibi görülüyor.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 11 Aralık 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
Cyperda bi dupe wipe olsaa... Ah ne olur kim bilir =)
dupe wipe de olsa bişi olmaz çünkü dupe deil neden deil dersen adamlar chest ten çıkarıyor ve yeni ID ile çıkıyor abyss gibi abyss ten düşün şey dupe deilse bu da aynı dupe deil yani[signature][hline]name : Life_Angle
lvl : 6x(x=1 :P )
Server : Dies
Np : 15.xxx
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

cyperde 57 lvl asasinim wardı..mirage +7 ve shard +6
üstüm +7/12 dex full plate..2 tane +7 dex takı war
diğerleri +6....
bugüne kadar hiç bi illegal yöntem kullanmadım..
hep apos da kastım..ve
şu an şifre dalaverisine ben de giremiyorum...sonunda..
cyper gibi rezil olmuş bi server de oynamanında
verdiği sıkıntı ve stresle;
bu oyuna veda ediyorum...umarım başarabilirim.[signature][hline]name:lively_lonely
clan :metropol
lvl :5x
class :assasiin
nation:el murad
np :1xxxx
server:cyper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...