Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beyler bir bakarmısınız ben yeni başladım

icebreak3r

Öne çıkan mesajlar

ya beyler ben üzerimdeki itemları koyabileceğim bir inn bulamadım varsa nerde,ben okçu seçtim kadın sizin tavsiyelerinizle ve statları ve skilleri nasıl neye vermeliyim ve ben hunter olmak istiyorum nasıl olacağım hangi lvl de forumu araştırdım ama tam bir cevap yok bu konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim[signature][hline]SERVER: ARES
NP: 9xxx
LVL: 61,3
CLAN: Phoenix Warlords
CHAR : Priest Paladin ( TY MarlO_on )
Sosyal ağlarda paylaş

meydanda bi dragon var onun dibinde oturuyo stonekeeper diye bi adam oraya itemlarını koyabilirsin.
bow san force skilini cold a ver derim.
lvl 20 den sonra hunter seçebilirsin.oynadıkça öğrenirsin.[signature][hline]FİLTHY PLAY / when it rains the ground gets wet!
MZ : FC Antalya United / The Paticik Cup =o= II / silkroad|troy|Washi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 11 Aralık 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
ya beyler ben üzerimdeki itemları koyabileceğim bir inn bulamadım varsa nerde,ben okçu seçtim kadın sizin tavsiyelerinizle ve statları ve skilleri nasıl neye vermeliyim ve ben hunter olmak istiyorum nasıl olacağım hangi lvl de forumu araştırdım ama tam bir cevap yok bu konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Değerli arkadaşım,
bütün forumu dikkatlice okursan ilk sorunun dışındaki bilgileri fazlasıyla bulacaksın. Haritanın (jangan) tam göbeğinde herkesin kalabalık olarak durduğu bir nokta var. Büyük bir hayrat vardır tam ortada. Sağda solda da blacksmith, armor, potionların satıldığı npcler. İşte bu hayratın önünde büyük bir kasa var. Belli bir deposit karşılığı buraya eşyanı bırakabiliyorsun.

LÜTFEN FORUMU DİKKATLİ OKUYARAK BOŞUNA BAŞLIK AÇMAYIN.
iyi oyunlar, sevgiler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silksoul, 11 Aralık 2005 16:07 tarihinde demiş ki:
said:
icebreak3r, 11 Aralık 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
ya beyler ben üzerimdeki itemları koyabileceğim bir inn bulamadım varsa nerde,ben okçu seçtim kadın sizin tavsiyelerinizle ve statları ve skilleri nasıl neye vermeliyim ve ben hunter olmak istiyorum nasıl olacağım hangi lvl de forumu araştırdım ama tam bir cevap yok bu konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim

Değerli arkadaşım,
bütün forumu dikkatlice okursan ilk sorunun dışındaki bilgileri fazlasıyla bulacaksın. Haritanın (jangan) tam göbeğinde herkesin kalabalık olarak durduğu bir nokta var. Büyük bir hayrat vardır tam ortada. Sağda solda da blacksmith, armor, potionların satıldığı npcler. İşte bu hayratın önünde büyük bir kasa var. Belli bir deposit karşılığı buraya eşyanı bırakabiliyorsun.

LÜTFEN FORUMU DİKKATLİ OKUYARAK BOŞUNA BAŞLIK AÇMAYIN.
iyi oyunlar, sevgiler...

dostum baktım istediğim şeyleri bulamadım ben bulsama zaten yazmak zahmetine de girmem ne bu şimdi hemen celal lendin boşuna başlık felan açmayın diyosun sağduyulu ol biraz[signature][hline]SERVER: ARES
NP: 9xxx
LVL: 61,3
CLAN: Phoenix Warlords
CHAR : Priest Paladin ( TY MarlO_on )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...