Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[DoD] Paticik/dod hakkinda!

Wolfshade

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar. Uzun bir aradan sonra sonunda paticik.com bilgisayarimda acilmaya karar verdi ben de bir seyler yazabildim.

Biliyorsunuz paticik/dod projesinden bahsetmistik. Ben bu site icin gerekli olan tüm metinleri yaklasik 1 ay önce yazip bitirdim. Simdi onlari buraya postalayacagim. Urza bana siteyi 1 haftada acacagini söylemisti ama 1 aydir ses cikmadi. Ben de yazdiklarim staff forumunda yararsiz bicimde duracagina burada herkesin okuyabilecegi sekilde yayinlansin istedim. En azindan site henüz acilmasa bile (buna sorumsuzluk mu demeliyim bilmem) emeklerim bosa gitmez sizler de yararlanmis olursunuz. Eger tüm bu yazilarin bir site catisi altindan toplanip cöpe gitmeden, tr dod camiasina hizmet etmesini istiyorsaniz lütfen destek olun. Sitenin yapiminda sorumlu kisi Urza idi. Artik tek basima ugrasmaktan yoruldum. Desteginizi rica ediyorum.

[Bu mesaj Wolfshade tarafından 20 June 2003 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her türlü yardımı yapmak isterim. Tabiki elimden gelebilecek bir şey ise. Pek bi cevap yazılmamış buraya tepkilisin gibi (haklısın aslında :) ). Bana icq dan mesaj atmasan benim böyle bir yer olduğundan haberim olmazdı gerçi. Her neyse bağlayayım dod un türkiyede yayılması olayında ben çalışmak isterim hatta yapım aşmasında projeler var (gerçi o çoğul eki iyi durmadı orada sadece bir proje var şimdilik). Bahsettiğim projede şu DoD u tanıtmak diğerlerinden (örn. CS) farkını ve güzelliklerini göstermek amacı ile bir tanıtım filmi üzerinde çalışıyoruz bitirince nete upload edip (böylemi deniliyordu pek anlamam) çeşitli yerlere link vermek sureti ile insanların bu oyunu daha iyi tanımalarını sağlamayı planlıyoruz. Bronthosourus arkadaşımada buradan olmuş ve olacak olan büyük katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Aradan aylar gecmesine ragmen yönetimden bir ses cikmamasindan dolayi paticik icin yapmis oldugum bu projeyi iptal ediyorum. Burada yayinlanan yazilarimin tüm yayin haklarini oyuncu.com ekibinin bana yaptigi teklif dogrultusunda söz konusu siteye devrediyorum.

Yöneticilerden biri yayinladigim tüm bu yazilari iceren dod topiclerini silerse cok memnun olacagim.

Tesekkürler...[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Ya yemek falan da olcak yani dikkat et.
Kartal da olmasa gelirdim kesin.
Uzak ama..
nicotinee, 06 July 2003 23:34 tarihinde demiş ki:
senın oturdugun yer neresi caddebostana özel otobus hattı koyucagız.(yakın bır zamanda)

LoL!
Sosyal ağlarda paylaş

siteyi yapıyorlardı hoca,neyse...

said:
Wolfshade, 31 July 2003 18:30 tarihinde demiş ki:
Aradan aylar gecmesine ragmen yönetimden bir ses cikmamasindan dolayi paticik icin yapmis oldugum bu projeyi iptal ediyorum. Burada yayinlanan yazilarimin tüm yayin haklarini oyuncu.com ekibinin bana yaptigi teklif dogrultusunda söz konusu siteye devrediyorum.

Yöneticilerden biri yayinladigim tüm bu yazilari iceren dod topiclerini silerse cok memnun olacagim.

Tesekkürler...[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Uzak ama..
senın oturdugun yer neresi caddebostana özel otobus hattı koyucagız.(yakın bır zamanda)

LoL!
[hline]WKII Clan Page - Turkmap Oyun Editing Siteniz
don`t worry,be happy...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siteyi yapiyorlardi demissin. Ben de biliyorum hangi hizla yapildigini sitenin :)

Eger beklersem torunlarim falan görecek buradaki siteyi. Beklememe karari aldim zaten. Bu yazilar burada böyle yararsiz yokolup gidecegine en azindan ciddiye alan birileri tarafindan hizmete sunulsun.[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Uzak ama..

LoL!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Wolfshade, 01 August 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
Abi siteyi yapiyorlardi demissin. Ben de biliyorum hangi hizla yapildigini sitenin :)

Eger beklersem torunlarim falan görecek buradaki siteyi. Beklememe karari aldim zaten. Bu yazilar burada böyle yararsiz yokolup gidecegine en azindan ciddiye alan birileri tarafindan hizmete sunulsun.[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Uzak ama..

LoL!

Yazılarını isim belirterek olası bir DoD portalında kullanabilir miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

Desdinova öncelikle ilgine tesekkürler. Fakat su anda oyuncu.com tüm yazilarimin yayin haklarina sahip. Yardimci olabilmeyi isterdim. Fakat yukarida belirttigim olusumun icinde bulunuyorum su anda. Dolayisiyle teklifinizi kabul etmem mümkün degil.[hline]Symoon, 06 July 2003 23:32 tarihinde demiş ki:
Uzak ama..

LoL!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 13 August 2003 02:24 tarihinde demiş ki:
said:
desdinovA, 09 August 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
Hırsız değiliz, arkadaş yazmış/çevirmiş, izinsiz almak ve yazanın hakkını yemek hoş bir davranış değil.

Valla bunca oyuncunun hakkını yediniz, hazır öğüne başlamışken yazarlarınkileride yeseydiniz diye düşündüm..[hline]The Uncaring God of M a g i c. . .
||Merlin'in Kazanı||DoD Forums||ICQ||

Hak kavramını bana biraz açar mısın? Topladığımız paraları sunucu açmak yerine gidip Ferrari'ye mi bindik? Ne hakkından bahsediyorsun sen?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...