Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yapsammı Yapmasammı ??

Korku

Öne çıkan mesajlar

01101010001 01100 01001001001 Cevap içinde saklı kardeşim cöç anla demek istediğimi.Format attırmak nedirki yukardaki gibi 2 satır 01 olayı cozuyor.

Bu dediğim program dilince bu satırla yapabilceğin şey sadece ard diske bad sector yaratırsın.Pc nin açılmaması diye bir şey söz konusus olmaz.Ancak bordu biosa girip voltaj ayarlarıyla oynasan diyelim.Ayrıcı senin kosp programını kullanacakları ne malum.

O yazdığınız lisanslarınızı size manavdan mı verdiler.Asembly bilmiyorsunuz belli hard diskte bad sektör için programa gerke yok excel makrosuyla bile yapabilirsiniz.

Onun için boş konuşma arkadaşım...[signature][hline]İD : TRACERT
LWL: 5x
NP : xxxx
IRC : Human - Mage
Sosyal ağlarda paylaş

milllet paeasını verip kosp alıyor kullancak olan sağlam adamlar senini kıçı kırık programınamı kaldılar hayret bişey[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

way maşalla bu oyunu oynayanların %50 si programcı vsvs sanırım bu kadar programcı coder oynuo bu oyunu bende k2 neden acıkları kapatamıyo diye düşünüodum ama k2 ne yapsın bu bizim gördüklerimiz bide görmediklerimiz kötü niyetli olanları düşündükçe oyunun bu kadar ayakta kalabildigine şükretmek lazım :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

Nalet olsun cafam kolum girsin birilerine
Nan ben olumlu olumluz cevap verin dedim.Yorum yapın demedimki duzgun cevap verenlere teşekkürler..

Kosperler arkadaşın kurt kuzu orneği sağlam olmuş.
Aklınızda olsun Ke Bir pach cıkardığı anda sakın haa sakınn Benim kosp'u indirmeyin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...