Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölümsüzler

Ogun_Abi

Öne çıkan mesajlar

Nolcak bu iş birader kime el atsak ölmüyo nereye kadar ilgili alakalı kimse yokmu off off adam gibi adabıyla oynayan kalmadımı bu oyunu ? Bizi banlayan zihniyet bunlar karşısında çaresizmi 2 seneye yakındır oynuyoruz? yazık bizim emeklerimizede neyse hepnize iyi oyunlar...[signature][hline]Ben NoFearS 62 mage 145.xxx
Lost_pich 62 assasin 175.xxx
Ogun_abi 62 orc warior 60.xxx
Server Diez
Clan:WinnesrS
Sosyal ağlarda paylaş

olabilir diez orc oyuncuları arkadaşlar neden banlandın bilmiorum ama sende ölmüosun o ayrı...Şu diorum orc townda macro kulanan hiç durmadan orc arkadaşlarınız banlansa asıl medman --- abdurrezzakbinberrak --- ::rocky:: ---- xxxozxxx --yada--xxxzoxxxi idi gibi durmadan macro kurup gidip yatıolarmı ne 5er 5er oklar sallayan öldüğünde dahi ok sanki bi itemin miş gibi sana yapışıp kalan olay şerefli arkadaşlar banlanınca topic açan arkadaşlar bişi yapmayanlar üstüne alınmasınlar biz oyunda gördüğümüzü söylüoruz bağırıoz yardım istioruz bu sadece bi oyun ya...[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 Okçu orc town tepede duruyoruz ve hepimiz z target yaparak aynı adama attack aliyoruz kosp mosp macro diye saçma sapan konuşma ayrica i$im olmaz hiç eğer varsa bir sorunun istediğin yere şikayet edebilirsin burdaki arkadaşlarida yanlitmaya çalişma dostum istersen fraps'ımı al veya dmg yediğini göster zaten anlaşilir...[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

diablo_angel saol kardeşim samimiyetin için gerçekten saol..
buarada ss var canım kardeşim aldım normal atılan bir ok asla adamın bedeninde yapışıp kalmaz ..atak düşmedende devamlı atak olmaz bugüne kadar orctowntepede değildinizde son 1 haftadırmı ordasınız yalan sölüosun usduruplu söle bari..hem senin adın nikin dahi geçmio sen atlıosun olaya ilginç[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

Atlarim ben sazanimdir biraz.
CZ'de kosp kullanmam normaldede kullansam Ban'im açilmazdi istediğini söyle umrumdada değilsin açıkcasi.

Ranking forumlarinda tartişilirdi bu konu öyle birşey olsa.
Attiğim ok'lar bi tarafina batmiş ki bu kadar gocunmuş.[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

adın geçiomuş madmen valla diğer saydığım arkadaşların senin clanındamı bilmiorum onlar 1 haftadır süper icraat içindeler elimden geleni yapıorum zaten ben gm yardım die shouttan yazdığımda devamlı orc toenda bu adamlar anlamadıkları halde onlarda bişiler yazıolar hemen zıplıolar dün seni de onların arasında gördüm 1.si z-r target yapınca nasıl oluoda 3486465415 kişi arasından herkez aynı adama ataklanıo 2.si sırayla orada 30 adamın geberdine şahit oldum ben 3.ss i yollayayım içimde kalan ok belli oluo zaten[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla bişi atan yok kullanmıosa kullanmıodur özür dilerimde hata nereden dönülürse kardır..yazdığım 3kişi yapışık ikiz gibi madmende dün yanlarındaydı dedim kullanmıyosa kullanmıorum diosa adam öledir tikito mesela sana kimse çamur atıomu yada bişi diomu gördüğüm enii orclardan birisin oyun olarak sağlamsın bu sadece benim gördüğüm işte resmi koycam skilleri incelediğimden o arada yukarda kalmış bidaha ss alıcam ama nasılsa ok öle yapışıp kalıo macroda buyrun...
http://img363.imageshack.us/my.php?image=kant7mk.jpg[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...