Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl quest için ipucu...

ferfere

Öne çıkan mesajlar

Özellikle tiger görevlerinde dikkatimi çekti..

öncelikle lvl görevini bir sonraki lvl a bırakıyorum, daha rahat kesebilmek için. tiger ların tam ortasına geçiyorum. Mesela 100 tane white tiger derisi toplamam lazım diyelim.. Bir tanesinden düştükten sonra onu yerden almıyorum. Kesmeye devam ediyorum. Bakıyorum her kestiğimden düşüyor.. 10-15 tane birikince topluyorum. Böylece düşürme şansım artıyor.

Bilemiyorum tesadüf mü, ama her defasında bu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bole şeyler senin İNANÇ seviyen ile ilgili bişiy.Swg de ve K.O da da bole işler var işte iyi bişiye kadar loot etmeyin sonra uber malzeme çıkar şeyleri yalandır,saçmadır,bu oyunlarda genelde % mantığı çalışıyor.Hepsi hurafedir ama kendini iyi hissedersin o ayrı.[signature][hline]Bayrog
Level 1x
Silkroad...
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle Bayrog'un dediği gibi inanç meselesi ama işin özü şanştır.

Sana en iyi yöntemi söyleyeyim.Şimdi diyelim bir item topluyorsun.Her oyunda olduğu gibi loot item bunda da Random olarak bir spawnda belirli yüzde ile düşer.Mesela diyelim bir Tiger spawni.3 tiger aynı anda spawn oluyor.O 3.undne birinde mutlaka var (iteme bağlı ben skin görevini söylüyorum :) ) .Sonra diyelim rasgele şeçtin çıktı ilkinde diğerlerini kesmeye gerek yok çünkü her spawnda random olarak birine düşer ve bir sonraki spawna kadar yenisi çıkmaz.

Ve en kolayı da tehlikeli yerlerdekiler.Diyelim Operation Map görevi fort'un dışında değil en iyi içinde yapılır çünkü içerisine girmeye korkuyor millet ama spawnlar uzun zamandır beklediği için orada yeterince bulunabilir.

Karmaşık anlattım pardon :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

doğru söyledin ama

birde haritanın uçlarına gidin mesela ilk başlarda kaplumbağ kesip bişi topluyoduk (hatırlayamadım şimdi) tüm millet yoldakileri kesiyor ama ben gittim en ucra köşeye 5dk bitirdim olayı.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

görev itemlerinin düşme şansı
birazda kullandığınız itemlerin (armor/weapon etc..)
lucky ekli olması ile orantılı.
mesela itemin altında lucky(1time/times) gibi bişi yazıo
bu item düşme şans oranını yükseltior sanıyorum.
bu itemlerden kullananlar kullanmayanlardan daha fasla quest item düşürebilior...

yanlışım varsa düzeltin.
saygılar..[signature][hline]SilkRoad Online Rehberlik...
LvL 1-23 Quests
Blade Master Rehberi
SkiLL WithDraw
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...