Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

__KARYZMA___

iamLight

Öne çıkan mesajlar

bu clan insanken clan üylerini çok severdim yani hepside çopk iyi insanlar gerçekten ve gel_pc_pc ile konuştuk dedim siz gelin orc olun benide es geçmeyin dedim oda ayıpsın dedi şimdi orc oldular kime sorsam ne asist var nede cevap veren arkadaşlar lütfen ben sizinle beraber olmak istiyorum level mi müsait değil kötü mü oynuorum np m mi az anlamadım pazar günü inşallah 62 yim daggerleri kendim tamamlıcam yani item için girmek istemiyorum sadece sizinle beraber oynamak istiyorum Shaaron zaten aynı cafeden oynuyoruz bişey yapamaz mısınız sadece siz oyunda ulaşamadım burda ulaşmayı deniyorum özelse pm de atabilirsiniz...[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)
Np:72k da kaldık level kasıyom
Clan: ::KomCom:: (cafem)
Sosyal ağlarda paylaş

Açtıgın topicle alakası yok ama aklıma geldi.Baskası ile 1vs1 yapıyorum combat a maydonoz oluyosun bişey yapamadığın gibi ilüzyon atıp kaçıyorsun.Sapıkça 1 zevk mi alıyosun:D anlayamadım.[signature][hline]--------------------
Nick_____: Vivendi_Color
Serwer___: Ares
Clan_____: Knights
--------------------

[Bu mesaj Vivendi_Color tarafından 09 Aralık 2005 22:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşım sen iyi misin 1 hafta sonra görüşürüz hem kim çıkarttı illusion attığımı siz kendi glichting inize akın 20 metreden koymayı biliyonuz hiç bir assasinle 1vs 1 den kaçmam bazı aşmışlar hariç ![signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Sosyal ağlarda paylaş

yeni okudum şimdi iyice bişey yapamadığım gibi ? bak bakalım np m kaç onları solo yaptım ben hemde 1 aydır aynı np deyim ayrıca ben seni ilk defa duydum nickini o kadar el_morad tanırım yoksa sadece adam kesenlere baktığımdan dolayımıdır bilinmes ;)[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iamLight, 09 Aralık 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
hem siz önce 1 vs 1 yapmayı öğrenin arkanızda debuffla dolanmayın şimdi sinir oldum GRRR !!!!

insanalr gerçek kimliklerini böyle sinirlenince ortaya çıkarıyolar yani burdan anladımki bu adam sırf kolunun yanmasını görmek ve item için girecekmiş clana...^^

ve +olarak sanane ister 15 debufferla gezer ister 100healer alır yanına sanane?adamların imkanı vardır gezdiriyodur yanında .....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

anlaşıldı çıkmayın zaten clana girmek için yazmadım ama slm yazdığımda pm lerini suratıma kapamaları ayıp asisit online mi diye soruyorum hayır dio 2 adım gibiyom adam orda neyse başlarım clanına başlarım grade 0 ına ben sadece sizinle daha yakından tanışmak istedim ama kafamı s.lerdide ummasaydım böyle şeyler amann .ittir et light ı shardı var yanmıyo bide o_O[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 09 Aralık 2005 22:08 tarihinde demiş ki:
clan şuan 36 kişi ve çıkıcak birisi de yok gibi görünüyo light o yüzden kimseyle konuşmuyolardır:P
peki virgin işine ne demeli :D[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:59
Karakter:Arch mage
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

bu iş ne para ne grade ne +65 işi kardeşim bu iş söz işi bi insanın sözü onun namudur yoksa oyun bir hiç grade sorun olsaydı korneth grade 5 clana girip 4 yapmazdım benim için arkadaşlık[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
iamLight, 09 Aralık 2005 22:07 tarihinde demiş ki:
yeni okudum şimdi iyice bişey yapamadığım gibi ? bak bakalım np m kaç onları solo yaptım ben hemde 1 aydır aynı np deyim ayrıca ben seni ilk defa duydum nickini o kadar el_morad tanırım yoksa sadece adam kesenlere baktığımdan dolayımıdır bilinmes ;)
Zaten Vivendi le pk yapmıyordum Grry le yapıodum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...