Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gereksiz mesajlara ve gereksiz uyelere gecici cozum

uyuyanguzel

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ,
eger birisinin gereksiz bir konu actıgını gorurseniz ona cevap yazmayın cunku ona cevap yazarsanız o konu guncel kalıyor ve biz her topice baktıgımızda o sacma sapan konu adlarını goruyoruz. örnek : "GEL Ne OLURSAN OL GEL.."
acıp okudunuz sacma sapan gereksiz bir konu suanda mod umuz olmadıgı icin onada soyleyemioruz silsin konuyu. Ona cevap yazmazsanız o konu kısa bir sure sonra arkaa sayfalarda tarihe karısır. Gereksiz insanlarıda sikayet edebilecegimiz yetkililer var.
Yada genel yetkili kisiden yardım isteyebiliriz , arkadaslar gereksiz insanlara cevap yazmayalım pls bolece insanlar gereksiz konular acmazlar...

[Bu mesaj uyuyanguzel tarafından 10 Aralık 2005 10:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle gerekli bu mod olayi. bir kac gun once bashka bir topic altinda alenen yazmishtim.
zaten gereksiz gorunen topicler icin kullanicilar tarafinan yapilacak en guzel hareket de birseyler yazmamaktir.
cok onceleri konu disi kisminda bir lamer team topic saldirisi zamani butun paticik ahalisi acilan span topicleri kaale almayip cevap yazmayarak o lamerlere gereken sinir bozucu hareketi yapmishti.
bilincli pati zaten gereksiz konuya cevap yazmayan patidir..[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ferfere, 10 Aralık 2005 11:04 tarihinde demiş ki:
ŞU FORUMA KİMSE KNIGHT ONLINE İLE İLGİLİ BİRŞEY YAZMASIN.. NEFRET EDİYORUM OYUNDAN DA, OYNATANDAN DA..

aslınım benim gel sana Troy'da lvl 18'in en iyi silahlarından bir tane vereceğim.(spearsan lvl 18in eline alabileceği en iyi silah var şu an bende :) )

Öncelikle her ne kadar istemesem de günün büyük zamanı online biri olarak sadece şu mesajları silmek vs. amacı ile bende başvurabilirim belki.Şöyle gıcık adamlarla uğraşmak zorunda kalmasam aslında ne kadar iyi biri olduğumu göreceksiniz :) sdfsdfd

Bakmayın başka bölümlerde böyle agresif değilim :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Paticik.com bölümüne gerekli konuyu açtım.Lütfen adminlik için başvurunuz vs. varsa oraya yazın.

Ayrıca Silkroad'la ilgili sorunlarınız varsa (oyunla değil bu forumla) da yazın.Yöneticilerin ilk okuduğu bölüm orası :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...