Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk olmaktan gurur duya....biliyormsunuz

zonic

Öne çıkan mesajlar

gereksiz bir baslık.. eger Turk olmaktan grur duymuyorsan Turkıyede yasamazsın. Ben insan olmaktan ve Turk olmaktan oldukca grur duyuyorum. Sadece Turklerde serefsiz kısılıksız dolandırıcı vs.. yoktur. her ulkede bole tıpler vardır ve bole tıpler yuzunden eger Turk olmaktan yada baglı oldugun ulkenden suphe edıyorsan bırsey demıyorum... Oyundakı yabancıların Turklere karsı olan tutumu yuzunden Turk olmaktan grur duyuyormusunuz gıbı sacma bı baslık acman gerekmez...[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : YoQ! / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :1xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pithbull, 09 Aralık 2005 19:47 tarihinde demiş ki:
gereksiz bir baslık.. eger Turk olmaktan grur duymuyorsan Turkıyede yasamazsın. Ben insan olmaktan ve Turk olmaktan oldukca grur duyuyorum. Sadece Turklerde serefsiz kısılıksız dolandırıcı vs.. yoktur. her ulkede bole tıpler vardır ve bole tıpler yuzunden eger Turk olmaktan yada baglı oldugun ulkenden suphe edıyorsan bırsey demıyorum... Oyundakı yabancıların Turklere karsı olan tutumu yuzunden Turk olmaktan grur duyuyormusunuz gıbı sacma bı baslık acman gerekmez...

kim duymuyorum dedi ki...
konunun başlıgı tam doğru değil kabul ediyorum ama biraz okuyun ya
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada kosp koxp a laf edılıo ewt bende sınır oluom kosp koxp kullananlara ama bu kosp ve koxp ke gelmeden oncede kullanılıodu. ancak gmler $ karsılıgında satıp kullandırıorlardı. tabi herkeze de satılmayan bı programdı. Son zamanlarda parasız olarak calısan koxp ve kosp cesıtlerı yuzunden olaylar bu duruma geldı.yane bu programı kullanan kısılere kızdıgım kadar bu programları ortaya cıkaranlarada kızıyorum.Asıl suc bu kosp ve koxp gıbı cins programları piyasaya cıkaranlarındır...[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Sosyal ağlarda paylaş

said:
incredible, 09 Aralık 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
hepimiz türklüümüzle gurur duyuyoruz fakat anlatılmakistenen bu deil bence..yabancılarda bizi oyundaki yapılanlara göre değerlendiriyolar..bu onların biz oyunla değerlendirmesi bizim deil.. hatta uzun zaman önce gavok vardı bilirsiniz hepiniz..bigün savaşa giricez bekliyoruz hepimiz bu normalden bağırıp,,küfür edip duruoy ks cile şunlarbunlar falan..pm attım dedim sorun ne aynen şöyle dedi; siz ezik bi miletsiniz kendinizi böyleşeylerle tatmin ediyosunuz biz heranlamda iiyiz ve ben bi askerim ırakta çok türk öldürdüm bundandan gurur duyuyorum dedi..:S evet belki kendini çokgeliştirmiş ülkelerde yaşıyolar ama müslümanlarla türklerin ayrımını yapamıyacak kadar geride kalmışlar bence.....

^^
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi müsaade ederseniz ben de birkaç şey söylemek istiyorum.
Gördüğüm kadarıyla ,bilinc arkadaşımızın da çok güzel özelliklerimizi saydığı gibi, aleyhimizde bir şey söylendiği zaman hemen hızlı bir reaksiyona giriyoruz.Ama asıl can alıcı nokta ise bunun diplomatik bir akılla çözülebileceği gerçeğidir. Şimdi bu ne demek derseniz birincisi insanlara akıllı yaklaşım ve bize söylenenler karşısında kendimize karşı eleştirel olabilme, ve gene söylenenler karşısında akılcı ve işe yarar tepkiler koyabilme olgusudur.Belki içinizde bu adam ne diyor edebiyat yapıyor gibi tepkiler oluşabilir. Ama biraz da sakin kafayla bunları düşünmek işe yarayabilir. Sanırım bizim sorunumuz insanın sahip olduğu akıl melekesini kullanmamaktır. Türk milleti şöyle büyük böyle büyük diyen arkadaşlar da bunları göz önüne alırlarsa sanırım , nacizhane fikrim, daha iyi sonuçlara ulaşırız.yalnız bu bize küfür edilince susun demek değildir ki haklı tepkimizi vermek her Türk gibi sizin hakkınız olduğu gibi benim de hakkımdır. Fakat sanırım hemen Osmanlı Devleti şöle yaptı böyle yaptı demekten ise tarihimizi okumak bizi daha da bilgili ve onurlu kılacaktır(tarihimiz İstanbul'un fethinden çok daha fazlasını içermektedir) aynı zamanda konuşup yazdığımız dilimizi de düzgün kullanmak hepimizi daha iyi Türk kılar ki bu aynı zamanda bizim bir ödevimizdir.Bu konuya bu ciddiyetle yaklaşmak lazım ki, yaş farkı gözetmiyorum(ya da gözetmek istemiyorum), daha bilinçli kılacak bir davranış olur ve bu da bizi daha onurlu kılar(bu da ister isteemz bize saygı duyulmasını beraberinde getirir) .Bu yazdıklarımda kimseye akıl vermek gibi bir amacım yok ki bunlar benim kendi fikirlerimdir ve diğer fikirlere de saygı duyarım. Ama unutmayın herkes hakettiği davranışı görür.[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pithbull, 09 Aralık 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
bu arada kosp koxp a laf edılıo ewt bende sınır oluom kosp koxp kullananlara ama bu kosp ve koxp ke gelmeden oncede kullanılıodu. ancak gmler $ karsılıgında satıp kullandırıorlardı. tabi herkeze de satılmayan bı programdı. Son zamanlarda parasız olarak calısan koxp ve kosp cesıtlerı yuzunden olaylar bu duruma geldı.yane bu programı kullanan kısılere kızdıgım kadar bu programları ortaya cıkaranlarada kızıyorum.Asıl suc bu kosp ve koxp gıbı cins programları piyasaya cıkaranlarındır...

din kardeşiyiz birader meydan boşken bombalamışsın..

İkincisi ve kendini aşalığayan grubu genelliyebileceğim tek grup "Popularite Gençliği"..

Güzel türkçemize cool lafını getiren , aga party pls ok? un yapımında ve yayılımında büyük emeği olan , peşkeş işçileri olan çapulcu gruptur..

Kolay Gelsin
Sosyal ağlarda paylaş

hyr yane gereksız bı baslıktı.. kendını bılmez Turklerın yaptıklarından dolayı koca bır ulusu suclamak ve laf atmak pekde onurlu ve mantıklı bı davranıs deıl. Birde su var ben 7 sene avrupa ulkelerınde bulundum vede ordada pek bı fark yoq yane genel olarak yabancılar tarafından sevılen bır toplum deılız.onlara gore Turkler herzaman barbar ve medenıyetsız bır toplum.Bu oyunda da aynı tepkılerı almamız sasırtıcı bır olay deıl.ama oyunda kosp koxp ks dupe gıbı seylerı sankı sadece Turkler yapıyormus gıbı gostermeye calısıorlar. bu tarz seylerı yapan bırcok yabancı ınsan tanıyorum ama ıslerıne gelmedı zaman n00b Turk < f*** off Turk gıbı savunmaya gırıyorlar. Bu soyledıklerım tum yabancılar ıcın deıl ama onların arasında da bu tarz seylerı yapan bırcok sahıs var ve ben hıc bır zaman n00b usa kser germany gıbı bı laf kullanmadım. Cunkı her ulusta her ulkede bu tıpler var ve bunun ıcın bır ulusun ısmını kotulemek bır Turk olarak bana yakısmaz..[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Sosyal ağlarda paylaş

genelde solo apostle yaparım 3 apostle spotu war dier ikisi boş ben ares 3 te solo yapıyorum bir preistle adamın biri geldi aga partyy pls dedi hayır lzm deilsin saol dedim sonra aga lütfen pls lvl lzm dedi hayır almıyorum deim sonra küfüre basladı gitti bir party topladı sonra bnm sotuma geldi 2 tane spot bos iken sizce bunu bir türkten baska kim yapabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim amacınız nedir kaç kere bunun muhabbetini yapcaz
her halde Türk olmaktan gurur duyuyorum bu kadar şaçma bi sorrumu olur

eğer bu oyun için Türklüğünden gurur duymuyosanız utanıyosanız ben size Türk demem bu konu hassas böle saçma şeyler için bu konu burada tartışılmaz böle sorular sorulmaz

uyanın beyler bu bir oyun lütfen yapmayın böle şeyler
bu dedin laflar için kaç kişi kaç kişinin canına kıyar haberin varmı öfff[signature][hline]"ÇARŞI"
"BEŞİKTAŞ OVASI BOZKURT YUVASI"
"BURASI TÜRKİYE YA SEV YA TERK ET"
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumların büyük çoğunu okudum. Topic açan arkadaş tamamen haklı.
Çoluk çocuğun yaptığı işler de var ama, 15-16 yaşında olup da neredeyse benimle akran gibi (yaşım 30) oynayan adamlar da biliyorum. Tam tersi de tabi. Oyundaki pisliklerin %95 i bizden çıkıyor. kalan %5 i de Brezilyalılardan.
Ve bunun yaşla ilgisi yok. Özellikle gündüz saatinde oynamamaya çalışıyorum ki, Türkler'le beraber oynamaya benim de tahammülüm yok. Ama gece cafeler kapanınca da fazla değişen bişey olmuyor.
Toplum olarak karakterimizin ne olduğunu gösteriyor işte birçok şey.
Harpy partisindeyiz gece. Bir rouge geldi. "s.a" .. "a.s" Parti full dedim. "At o o rouge u ben giricem" dedi. "Defol git" in buraya yazılamayanını söyledim o an :) Başladı arkadan Raven çekip gizlenmeye. Bundan bir saat önce de Dts de aynısını başka biri yaptı. Bir buffer, bir swifter bir de ben varız partide. Rouge'u kasıyorum. Adam parti istedi. Durumu izah ettim. Yukarıdakinin aynısını yaptı. 58 lvl mage'im. Bugüne dek ks yapmış değilim.
Yabancılarla oynadığım partilerde ingilizce konuşuyorum. Türklerle mümkün mertebe konuşmamaya çalışıyorum. Buff veya swift aldığımda teşekkür ediyorum. En son Türkçe birşeyler söylediğimde adamlar dumur oluyor. Türk olduğuma inanmak istemiyorlar.
Başka bir partide adamdan yer istedim. ilk sorduğu soru "nerelisin" oldu. Anladım nedenini ve "New york" dedim. Hemen parti attı. Kabul etmeyip nedenini sordum. "Türk olmadığından emin olmak istedim" dedi. Biraz konuştuk adamla, en sonunda giderken Türk olduğumu söyledim. şaşırdı güldü ve eğer istersem partiye girebileceğimi, standart bir Türk'e hiç benzemediğimi anlattı.
Yaratıcı Türkler'in diğer yaptıklarına bakalım. Bir rouge lamia çekip milleti yatırıyor. Yanındaki 4 taş rez, taşı olanı anında kaldırıyor.
Bir yabancı clan istediğinde (ki aynı zamanda clan başkanıyım) 55+ diyorum ve adam tamam deyip gidiyor. Bir Türk ise, "Agaaa noolurrr... bak kasarsanız ben de 55 olurum".. "aga hadi beaaaaa al işte noolcak"... "senin de -afedersiniz- a.q." ...."tamam ben de 56'yım". Bu sonuncusu genelde 50- oluyor, yani yalan da var.
Hiç bir yabancı size, parti dolu dediğinizde "o.ç" deyip gitmez.
Hiç bir yabancı size, partinin ortasında durduk yere trade atmaz.
Hiç bir yabancı -çok çok istisnai bir durum dışında- Delos'ta lambır lumbur dalmaz. Gider efendi efendi CZ'de takılır.
Hiç bir yabancı yetkili, kişisel hırslarından dolayı, bir cafeden baglanan arkadaşları bannlamaz.
Yani şöyle bir gözünüzün önüne getirin, bu oyunda Türkler olmasa, ortalık güllük gülistanlık olacak.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oyun yüzünden Türk olmaktan gururum incinmiyor ama oyundaki Türklerden nefret ediyorum en azından %90 ından. Bazı arkadaşlar yok bu bir oyun genelleme yapmayın demiş ama yanılıyorlar bu bir nevi türk toplumunun yansıması oyuna. Bunu sırf knightonlineda değil başka yerde de görebilirsiniz bazı internet iş ortamlarına Türkleri kabul etmiyorlar. Neden orda da dolandırıcılık yapmışız zamanında banlanmışız. Uyanın artık, Zamanında Dünyayı sallamışız ama şimdi Eğitim ve kültürel olarak geri kaldık resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk olmaktan her zaman gurur duyarım istediklerini desinler ben Türk dogdum Türk ölürüm. Ama KE konusuna gelince tanımadıım adamların aga slm vs. gibi pm lerine kesinlikle turkce cvp vermiorum cunku az cok ne diceklerini tahmin ediorum o yuzden ne benim basım agrıyor nede bos yere gunaha giriom. Püripak oynuyor gidiorum :P[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...