Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

k.o skill road takas

azizemre

Öne çıkan mesajlar

bu arkadaş hacker ve yalancı. kendisine inanıp herhangi bir işlem yapmayın. buyrun belgesi

alın buyrun. ordaki idlerin passleri yanlış oldugu için gizlemekte mahsur görmedim. bu aptal msn plugginler yüzünden abuk gubuk yazdı karşı taraf. biraz düzeltmeye çalıştım.

K2Network'un ALNINI GARIŞLARIM:
kardeş senin çarın nicki ne ko da

•$4 ๑۩۞۩๑ DaRK_KniGhT ๑۩۞۩๑•$4::
Tina Pieere

yzi bozuldu yf

hangi serverda

diez

19 gb war

e onu satsan bi ton para eder

neden takas yapmak istiosun

lvl 25 kasmaya ne avar

3 gunde lvl 25

y bn silkod i cok beyendim

ben ksmiom

kac lvl simdi char

e 25 ten sonra nasıl kasacan

bu oyunda 60 lvl var

25 çar hiç bi boka yaramaz

y sen taks emek isemion mu

ben 24 e dusun oyunun zevkini almak istiom

hem o charda olan itemlerin 6 kati war bende

tek charim o deil

ee şifre nasıl değişcek

y ben skillodd sife deisimeyi bilmiom

silkroad da daha aktif deil zaten de

knight da şifreyi

nasıl değiştircen

SOYLE BIRSEY YAPALIM

BEN SANA ID PASS SEN BANA ID PASS WER

SKILLROAD DA SIFRE DEISTIRME

AKTIF OLUNCA

DTLERI WERELIM

silkroadda nasıl şifre değişceği belli deil

dt lazım mı deil mi

bilmioz

BILIOM ONU ORENENE KADAR BEN DT WERMIEM

SENDE

çarı görme şansım var mı

SIFRE DEISMIO

ANLADIN MI

e nerde bilecem verdiğin id nin lvl 62 oldugunu

ANCAK DEDIIM GIBI YAPABILIRIS

BENDE BILEMICEM SENDE BANA 1 LVL ADAM WEREBILIRSIN

2 MISDE RISKI GOZE ALMA;IYIS

iyi de ben seni anlamıyorum

lvl 25 adam silkroadda sofor

sıfır

hiç bişey deil

25e kasamayan

40 50 ye nasıl kascak

•$4 ๑۩۞۩๑ DaRK_KniGhT ๑۩۞۩๑•
Sosyal ağlarda paylaş

Adamdan Lamerlik Fışkırıo :-P[signature][hline]Gwindon, 22 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
kafayı yicem valla ibne olacam sonunda bidaha kızlara bakan top olsun!!!
----------------------------------------
BiohazarD, 27 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Küçükken Domuza Domzi derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten K.o Silkroad takas denen insandan Zeka beklemem bir kere Knight oyuncudusur kendisi.

not: Galiba buraya atmam gereken mesaj başka bir konuya gitti ve bulamıyorum :D ya da 2 tane açıldı.

Moderatör lazım[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

hakketen mod lazım çoğalır şimdi böyleleri ben size ko'da 50 milyon vereyim siz bana silkroadda bilmemne verin vs vs diyenler...[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya her zman dediğim gibi KO oynayanlar %95'i günlük konuşma dilimizdeki sözcük ile SALAK oldukları için bunlar normaldır.

2 moderatör ile iş biter.1. oyunu iyi bilen ve 2. ise günün büyük bölümünde online olabilecek ve forumu takip edebilecek birisi olmalı.[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

Benden bahsediosun yani :horace:[signature][hline]Gwindon, 22 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
kafayı yicem valla ibne olacam sonunda bidaha kızlara bakan top olsun!!!
----------------------------------------
BiohazarD, 27 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
Küçükken Domuza Domzi derdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adam su ana kadar gordugum en kotu dolandırıcı :) kesin knightta asıl charı Infazcı_TR yada PısOlduren_TR falan gibi sacma bise dir. Paticik forumlarında boyle adamların bulunması cok zararlı ya bosuna yer kaplıyolar forumlarda gereksiz topicler acıorlar.Kendini cok akıllı sanıor ama aslında dusundugunun tam tersine tam bir s@L@k.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler laflarınıza dıkkat ederswnız sevınırım brn ko da 65 lvl mage yaptım ınanmayan varsa acıp gosterme ıhtımalım var bunun yanı sıra 62 warrıor 62 assaıan yaptım ve bence cok zevklı bı oyun ama ko artık sapıttı cok salakca seyler yapıyor ve son salaklıklarıdnan bırı sıfrelerımı blocke etmıs olmasıdır bende sıze katılıp sılkroad oynamak ıstıyorum bana bı sekılde (msn - özel mesaj )yardımcı olursanız sevınırım yanlız bısey daha soylemek ıstıyorum ko oynayanların %99 u salak demıs bı arkadasımız yanlız lafını bil diyorum baska bısey demıyorum sevıyenı bellı etmıssın zatten
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlueMartini, 10 Aralık 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
beyler laflarınıza dıkkat ederswnız sevınırım brn ko da 65 lvl mage yaptım ınanmayan varsa acıp gosterme ıhtımalım var bunun yanı sıra 62 warrıor 62 assaıan yaptım ve bence cok zevklı bı oyun ama ko artık sapıttı cok salakca seyler yapıyor ve son salaklıklarıdnan bırı sıfrelerımı blocke etmıs olmasıdır bende sıze katılıp sılkroad oynamak ıstıyorum bana bı sekılde (msn - özel mesaj )yardımcı olursanız sevınırım yanlız bısey daha soylemek ıstıyorum ko oynayanların %99 u salak demıs bı arkadasımız yanlız lafını bil diyorum baska bısey demıyorum sevıyenı bellı etmıssın zatten

neden üstüne alındın ki ? :)[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

ko oynayanların %99 u salak die kim demiş? bende ko oynuorum lvl 61 warior. Sen hileylemi yaptın o charları bilmiorum arkadas. Datalara giren benimde tanıdıklarım var.
Bu oyunu rezil eden bu topigi acan dolandırıcı ve onun gibi milleti kandırmaya calısan zekilere ben salak dedim once okumayı ogren ondan sonra bize cevap yaz.( tabi konuyu sen actıysan onu bilemem yarası olan gocunur )
Sosyal ağlarda paylaş

yanlıs anlamalar olmus o zaman. Silkroad a hemen alısamaya bilirsin knighta alıstıgın icin ilk lvllar pek zevkli gelmeye bilir ama emin ol lvl10 yeter lvl 10 dan sora bırakamazsın oyunu zaten hemen 10 olunuor gorevler baya atlatıyor sonra ozelliklerin gelismeye baslar baya zevk alırsın oyundan oynla ilgili sorularının cevapları mutlaka en ustte en cok sorulan sorularda vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

evet oynayanların %99 'u salak ben dedim ama bu oyunu 10 kişi oynamıyorda 9 tanesi salak olsun diğeri yüzdeye kalsın demedim.

Şu oyunu 5 ay önce 1 hafta sadece oynadım 1 30 bir tanede 40 kastım tek başıma ve karşıma bir tane adam gibi oyuncu,lamer olmayan oyuncu çıkmadı.Ya tamam çok iyiler oyunu gerçekten hakkı ile oynayanlar var ama tüm oyuncular arasında çok çok az.

Ve buraya gelip abuk subuk KO ile konular açan adamlar da malesef %99luk kesime giriyor.

İsteyen üstüne alınsın isteyen alınmasın Knight oynayıp buraya gelen kaliteli adamlarda var hala oynayan kaliteli insanlarda var.Ben genele söylüyorum[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

K.O da %99 luk bolum oyuncu deildir ama;
Bunun sebebi senin de lamer,noob,etc..olman deil k.o yu ÇOK fazla kişinin oynaması.100 tane türk adam gibi kasan varsa 10000 tane internet kafe gençliği var.Oyunun ÇOK büyük bir kısmı türklerden oluştuğu için bu %99 lafı dorudur.[signature][hline]Bayrog
Level 1x
Silkroad...

[Bu mesaj Bayrog tarafından 10 Aralık 2005 12:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...