Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefalat:KO yu bırakmadan once hala bu oyuna gercekten emek verenler icin bi kac soz...

Nefalat

Öne çıkan mesajlar

Nefalat oyunda en çok takdir ettiğim charlardan birine sahiptin ama adına sevindim inşallah başka bi online oyunda görüşürüz şahsen KO sadece para tuzağıdır bunu kimse inkar edemez ama diğerlerinde Örnek UO da ne bi premium üyelik var nede aylık bir ücret ödeniyor.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Abi bende çoook üzüldüm gerçekten haklısın ko sadece zaman kaybı;
Örneğin istanbulda bir kafede adamın teki cyhper'da ama gm ile iletişime geçmiş kısacası dnerdeyse dost olmuşlar adam 10ytl ye GOLDBAR veriyor 200$'a LvL 65 Char acıyor full itemli adamın charıda edit char cyhper'da oynaynlar CZ'de görmüşlerdir DaggerSexy adında Kadın assasian elinde +8 shard +7 chitin shell üstü unique itemler vs. vs.
adam cz de yada normal bir yerde uyuz oldugu birisini gözümüzün önünde banlattı ama gerçekten bu yapılanlar oyunun içine mıçıyor neyse abi sana büyük geçmiş olsun zaten bende yakın zamanda bırakıcam oyunu artık sıkmaya başladı eski zevki kalmadı bazı imzalarda görüyorum KE DELETED die yazılar kardeşlerim ve abilerim sizlere katılıyorum herşey sadece KE nin silinmesi için.
Herkezi oyundan kendini kurtarması dileği ile.
--------------------------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

kosp kullanana oyunda saygı gösteriyolar.
iyice seviyesizleşti oyun ve bu seviyesiz insanları cz de kesmek hoşuma gidio. Banlanırsamda üzülmem şahsen sadece geride kalanlara acırım.[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

Humanların %90 kosp kullandıkları için zorla banlattırdıkları
::uSKo::
oOoTRICKYoOo
gibi seviyesiz insanların banı 1 hafta içinde açıldı
banlatana kadar 1.5 ay geçmişti.[signature][hline]Name : Marla_Singer

Sosyal ağlarda paylaş

basina boyle bir sey geldigi icin inan cok uzuldum. her ne kadar cok sinir bozucu bir durum olsa da zaman ve para kaybindan ibaret oldugunu belirtmen cok dogru ve senin adina bu acidan sevindim.
neyse, her sey bu oyundan ibaret degil zaten. umarim boyle durumlarla gercek hayatinda karsilasmazsin.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

gecmıs olsun kardes ben areste hıc char acmadım senı tanımıyorum ama yazının tamamını okudum ve senın adına cok uzuldum. benımde charım boktan bı sebeple banlanmıstı diezde insanın zoruna gıden hıcbısey yapamamak elının kolunun baglı kalması :( allahından bulsun ne dıyeyım imzamda o koladmın denen ...... ya olsun[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun nefalat beni tanırsın apos party sinde 2 saat ks yapmıştın :D ama güzel günlerdi ya eskiden süperdi oyun şimdi bku çıktı bazen benim bile bırakasım geliyo ama bu kadar emekten sonra bırakamıyorum takıldığın cafe yüzünden ban yemek kadar saçma bişi olamaz bence peşini bırakma o kadar emek vermişsin bali oyundan soğarak bırak birden bırakma zaten eskilerden çoğu kiş oyunu bıraktı devam edenlerin çoğu düp ü becerenler asıl ban yemesi gerekenler onlar hakkıyla kasanlar değil[signature][hline]ıd tazy_tikyy
lvl 62
char paladin
server ares
np ne siz sorun ne ben sölim 25k dı battel oldum 4 k ya düştü tekrar int oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 08 Aralık 2005 12:45 tarihinde demiş ki:
Gerçekten üzüldüm hocam. Lvl lara bakınca aranızda en civciv ben kalıyorum sanırım. Bu oyunu yaklaşık 4 aydır oynuyorum ve 58 lvl mage'im. Şimdi bakıyorum, 1 ayda 55 lvl olan insanlar var. Bugüne dek ne bir hile yaptım, ne nasıl yapıldığını bilirim. çoğunlukla tek başıma veya kendi lvl ımdaki oyuncularla kastım. Yani yüksek lvl bir partide de yatmadım. Şimdilerde olan bitene baktığımda, oyundan yavaş yavaş sıkıldığımı fark ediyorum. Özellikle elindeki yetkiyi adil olarak değil, keyfi olarak kullanan kişileri gördükçe. Seni tanımıyorum. Xigenonda oynuyorum ben. Ama tarz olarak yakın olduğumuzu gördüm. Sadece geçmiş olsun diyor, üzüldüğümü belirtiyorum..

sen baya bi geride kalmışsın kospsuz 1 haftada 50 yaptım ya =)[signature][hline] i own j00
bLogger Mike
Voys (geri sayım : 176) says:
lan bana 50 mılyon versen 2 yıl köpeen olurum

Kuş avcısı, yedirmem helvamı!
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun nefalat, ban ı hiçbirşekilde kaldırmayacağına inanmıyorum. Paranın dini imanı olmaz ya sen parayı bastırır carına kavuşursun yada bu adamlar namechng. felan yapıp parayı verene satarlar, al sana mis gibi edit car, olamazmı yani. Bende banlandım ama kimseye sitem edecek değilim ohbe dışarı çıktım bulut var güneş var, rüzgar esti kırları dolaştım çicekti böcek ti mis mis. Boş verin bu oyunu yav bk çıktı hala vakit harcayıp ne eldeetmek istiyorsunuz. İllede oynamak istiyorsanız kospla kasın bi şekilde item bulun en önce gm bulun arkanız sağlam olsun:) 1 ayda olursunuz 62 enaz ondan sonra cz mi savaş mı ne yaprsanız yapın. Çünkü böyle olmasını istiyorlar, oyunu adam etmek isteseler çoktan yaparlardı ama böyle daha iyi para kazanıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dostum geçmiş olsun diorum sana gerçekten sudan bir sebepten banlanmışsın bende oyunu bırakma arifesindeyim senin yazdıkların ve sana cevap olarak yazılanlar beni yanlış birşey yapmadığım konusunda gerçekten bilgilendirdi.Başka bir topik tede yazdığım gibi kimin ne kadar gm oldunu herkes biliyor eğer karşı çıkan varsa buna blackwinds te dahil pm atsın msn adresimi vereyim orada kanıtlıyayım bu oyun gerçekten zıvanadan çıktı.etrafta +8 değil +9 shardlar dolanıyo artık uniqe takılar +5 +6 olmuş almış başını gidiyor.Torpilli insanların gm e tek bir pm ile chitin shield +8 i oluyor. yeter bu kadar anlat anlat bitmez gold uye olursun supporttan atılan bir mesaja kesinlikle cevap gelmez vb... geçmiş olsun dostum ama bıraktığın için için gerçekten sevinmelisin[signature][hline]SERVER: ARES
NP: 9xxx
LVL: 61,3
CLAN: Phoenix Warlords
CHAR : Priest Paladin ( TY MarlO_on )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cado, 08 Aralık 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
bu rtk ları banlamasının sebebini hayla anlamış değilim yaw cafe sahibinede yazık ama adamın ekmek parasıyla oynuyo

rtk banlanmadı hicbir zamanda banlanmayacak. Olay James ile kafeden bi cocugun kişisel tartışması idi. James ne kadar süper bi admin oldugunu gösterdi ve bu olay ile hicbir alakası olmayan Nefa yı banladı
Sosyal ağlarda paylaş

aman allahım ilbars abi nezaman ban yedın sen ya :'(((( nefalat a kım düpeci kim edit char dıyor ise allahından bulsun
adam yatmadı kastı sabahlara kadar kastı ve hatta beraber kastık ıtemlerı dedıgı gıbı abartı ıtemler degıldı lvl ına göre itemleri az dı bıle of ilbars abi be lanet olsu bu ko ya ben özkan :S[signature][hline]Name: YASiN31
clan: Recruits
Lvl: 6x
np : 36k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
I'love You ::PuPPeT:: xD
I'love You polifonik_osuruk
I'love You ::End::
I'love You Keagon_Lich
I'love You stratavorious
I'love You PirateSS