Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emuleye kolum bacagım girsin!

deathcore

Öne çıkan mesajlar

bu neya boyle program olmaz abi deli oldum ya
hayatımda ilk defa kullanıyorum programı az bucuk bıraz bılgım war bu ip maypi olayında serverlardan baglanyıorum bayagıda bir patiicik capında arama yapdım
bır seyler ogrendım hatta turk sıtesını felan adanzye okudum ne yapdıysam yapdım sonunda su olaya wardım
bir sarkı ındırıcem tıklıyorum 6 kısı bende birseyler cekıor bense 10 keredır denedıgım farklı serverlardan bılmemnelerden kasıdıgm sarkıları bılmem kacıncı sırada cekmeye calısıyorum bu ne sacmalık abı 1kb birsey bile indiremedim adamlar catır catur ındır[signature][hline]I'll be your doomsayer,motherfucker
Your doom awaits you !!!

Sosyal ağlarda paylaş

abi iyiy guzel herkez anlatıorda ben nıye yapamıyorum bu olayları anlamadım giddi ya
herkez dıyorkı yok 2gb ındırdım yok en kral divx filmler orada indiyoruz caır cutur bız nıye bırsey yapamadık anlamadım giddi alla alla[signature][hline]I'll be your doomsayer,motherfucker
Your doom awaits you !!!

Sosyal ağlarda paylaş

ya şöyle solim sıra ile calıstıgı ıcın egerkı az kaynakta varsa acık bırakcaksın makıneyı ındırcek o gece sırası gelıce ama zaten fazla kaynak varsa dl ye baslamada sıkıntı cekmıyorsun

emule de herseyı bulabılıyorsun en guzel yanı o zaten
mesela ındırecegın sarkı 1 kısıde varsa bı bk ne kadar sıra var yoksa egerkı acılse bılgısayarı acık bırakamıyorsan

limewire den fılan indir s[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
mz: haspa fc

Sosyal ağlarda paylaş

öğrenene kadar delirtir,öğrendikten sonra ise ayıralmassın,hiç kasmadan günde 1 gb cekiyorum,spyware fln olmyuo,fake olmuyo,bulunması zor şeyler indiriyorum,büyük dosyaları koaylca indiriyorum,neden vazgeceyimmki :)

biraz araştırma yapıp kasın,sizde iyi verim alabilrsiniz.[signature][hline]bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

he bide en kral divx olayına gırınce

dvd rip leri var butun filmlerin ama razorback te fılan ıspanyollar fransızlar ıtalyanlar fılan cogunlukta o yuzden bazı fılmlerın ıngılızcesı az kısıde oluyor o sorun olabılıyor

ama ıste bende yenı emuleionix kullanmaya basladım sıradakı dl lerım bıtsın bakıcam fılmlere filan gerçi serverından serverına degısır ıngılızlerın amerıkalıların cogunlukta oldugu serverda cok rahat ındırırsın ıngılıze[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
mz: haspa fc

Sosyal ağlarda paylaş

emuleye igrenc diyebilen birisi , p2p den anlamiyor diyebilirim ehe.

bilmediginiz programlar hakkinda yorum yapmaya bayiliyorsunuz.

emulenin ustune p2p mi var?

ayrica emuleden mp3 indirmek biraz sacma , limewire filan kullanin.

ha konu filme , diziye , hatta soundtracklere gelirse emule yonetir.

ayarlarini dogru duzgun yapamiyorsunuz sonra bok atiyorsunuz.
yasasin essek :)[signature][hline]4 8 15 16 23 42
Sosyal ağlarda paylaş

Bence dahada zor olsun ayarları ki leecherlar giremesin. eMule ortamı sizin Ares , Limewire gibi sadece leecher olan programlar gibi değil. Ekmek almak için nası sıraya giriosan eMule'de de çekmek için sıraya giriceksin. Herşey sırayla[signature][hline]"Oh my god, they killed kenny!"-Kyle
"You Bastards!"-Stan
Sosyal ağlarda paylaş

aman abi konuşsunlar kafalarını kollarını soksunlar boşverin siz anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az.[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

bıkmadan yazıyorum

emule 2 tıkla performans alınabilecek bir yazılım değil.

donanımın yeterli ise iyi bir mod çekersin ince ayarlarını yaparsın ve tıkır tıkır dl yaparsın.

eğer pata küte dl e gidersen yapamazsın.[signature][hline]Fake_Malkavian 3, 12 Ağustos 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
ELVEDA ÇÜNKÜ TAVNOÇ GELDİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...