Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müthiş Teklif :)

Gothic

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar diez e geçmeyi planlıyorum 0 dan orc warriro kasıcam beni kasacak yardımlarını esirgemiceklere :) gold premium alıcam :)[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Cevreme kendime baktim inanamadim müskül hayrete düstüm
Kaldim yine tek basima bombos dünya ahiret hayata küstüm!
Sosyal ağlarda paylaş

yok ciddiyim cyper sıktı adam akıllı cz yapılmıyo gökten ok yagıyor resmen diezde gördüm bugun cidden kaliteli adamlar falan :) yardımlarınızı esirgemeyin :)[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Sosyal ağlarda paylaş

bide sonra warrior açtım cyperda kasmak imkansız geldi :) kosp party yapıyo mileet ben kalıyom[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica biliyorum tanıdıgımın char'i ile cypher'da CZ girdim daha town'dan çıkar çıkmaz koşa koşa lauk'un biri 5'liyi sallaya sallaya çizdi Cypher'da olsam şahsen 5 dk durmazdim ares'e veya diez'e geçerdim gothic.[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic, 09 Aralık 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar diez e geçmeyi planlıyorum 0 dan orc warriro kasıcam beni kasacak yardımlarını esirgemiceklere :) gold premium alıcam :)
ben gelirim ama sadece 1500 buf 200 ac 1920 heal var attack yok :D
lvl 61 [signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 09 Aralık 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic, 09 Aralık 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar diez e geçmeyi planlıyorum 0 dan orc warriro kasıcam beni kasacak yardımlarını esirgemiceklere :) gold premium alıcam :)
ben gelirim ama sadece 1500 buf 200 ac 1920 heal var attack yok :D
lvl 61

Daha ne olsun =)[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

benim için bütün serverlar olabilir walla cyper dışında lvl 62 warrior a aksam yeter :) söz gold unuzu eksik tutmucam[signature][hline]Yasama sevincimi kaybettim ve tutkum kalmadi söndü
Sosyal ağlarda paylaş

diez de edit char WTF? tum herkesin birlestigi tek ortak nokta ares ile diez su oyunun en iyi serverları. rebelde olayı degisik ama anlatsamda sen anlamaycaksın. batman icin tek kelime edemiyecegim cunki korunma amacı ile acc blocklanan adam daha sonra acılmadı. progrosive zaten kendide soluyor benim charımı beni hackleyen adam actı diye. diez de edit char yok ama sahra, mrslies ,faaliyet wolcan , patek, bankuri, v.b uber duper adamlar var. zr ile girdigin adama hemde silinmiş 25+300 vururmusun. mirage patlamamıstı kitapta vardı ve adam malice li idi.

P.S : generalpasa o itemleri nereden aldın bilmiyorum ama sen gene adam gibi oynamayı bilmiyorsun. tek gorunce kac yanına bi kac adam gelince don atc ver. adam gibi oyun oynamayı bilmiyosan sole item aldıgın adamlara da sana en guselinden bi char yapsınlar belki oyunu ogrenirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

öhöm... :P

lvl 61
nick: Oosjo
:P[signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...