Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[ALINIK] 40-60 LVL DWARF PRIEST (BURNING LEGION/EU)

revhas

Öne çıkan mesajlar

Oyunun boxinin : 90 milyona satildigi ve kaliteli bir lvl 60 char olana kadar gecen 6 aylık zamanı 13 Euro ile carptiginda 90 milyon + 80Euro yapar. 90 milyona satan varsa gercekten ucuz. Harcanan zamani hic hesap etmiyorum bile...

[Bu mesaj B-A-R-O-N tarafından 18 Kasım 2005 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaştığın matığa göre eğlendiğin zamanın parasınıda düşmen gerekir. sonuçta kimse alırken ticari bir amaç için almadı-alan varsa o onun bileceği bir iş- ancak 90 milyon epic itemi olmayan normal bir karakter için normal bir fiyat.[signature][hline]"what is locked can be opened; what is hidden can be found; what is yours will be mine."
Sosyal ağlarda paylaş

Canla başta açmadınız ki alliance, şimdi beraber takılacaktık. :)

Revhas adına UP. Söylediği fiyat düşük olmuş ama düşünen varsa kendisine ulaşsın bir orta nokta bulunur. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

90 ytl gibi komik rakamlar söylenecekse biz boşuna yırtınıyoruz. Türkiye'de oyunun sıfırı 100 ytl zaten kafanıza sokun bunu, 90 ytl ye lvl60 karakter almaya çalışmak ölücülüktür. Normal şartlarda birisi tek başına anca 3-4 ayda lvl60 olabilir. Eğlence parasıymış, bilmemeneymiş hikaye. Zamana para ödüyorsunuz siz.

Çok akıllıysanız, gidin alın sendit.com dan 55 ytl ye, hemencecik kasarsınız, 90 ytl lik şey ne olacakki.[signature][hline][Urzannas Lvl60 Nighelf Rogue]
[Ancestral Lvl60 Dwarf Priest]
[Khufur Lvl60 Human Priest]
[Rodvine Lvl60 Undead Mage]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya siz bakmayın ona. Low population serverlardaki level 30 rogueları satıyolar 90 ytlye. :)

Priest var mı yok mu, önemli olan o.

Bahaneyle up.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miraul, 23 Kasım 2005 22:53 tarihinde demiş ki:
51 priest devolarin guildde :)

Sen priestini satacağına 60a kas da runlara gel. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
B-A-R-O-N, 18 Kasım 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
Evet bende kaliteli derken epic itemi kastettim. Obur turlu 15 gunde istedigin class i lvl 60 yaparsin. Muhim olan epic item. standart lvl 60 chari box fiyatına vermek normal.

Sen o zaman bana 15 gunde bir priest yap sadece 60 olsun cıbıl olsun ben sana ne kadar istiyorsan vercem para hadi bakıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim grindle adamlar 1 haftada 0-60 kasıyorlar 15 gündede kasılır herhalde. Hmm tek başına oynadığını var sayalım o zaman en fazla 20 gün derim ben bir karakteri 60 a çıkarmak.
Ayrıca bizim Can'la oynadığımız karakterler 1. ayın sonunda şöyleydi-> Level 40 Troll Hunter(silindi), Level 60 Troll Hunter(hala yaşıyor), Level 42 Orc Shaman(60 oldu aylar önce)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonfire, 24 Kasım 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
Abicim grindle adamlar 1 haftada 0-60 kasıyorlar 15 gündede kasılır herhalde. Hmm tek başına oynadığını var sayalım o zaman en fazla 20 gün derim ben bir karakteri 60 a çıkarmak.
Ayrıca bizim Can'la oynadığımız karakterler 1. ayın sonunda şöyleydi-> Level 40 Troll Hunter(silindi), Level 60 Troll Hunter(hala yaşıyor), Level 42 Orc Shaman(60 oldu aylar önce)

20 günde 60 mı? cinlimisiniz siz:)[signature][hline]For Ancelot
The ancient cross of war
For the holy town of gods
Gloria, gloria perpetua
İn this dawn of victory...

Asgard the wiz
Asgard the gotik:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...