Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn kendinde değil ?

BioHazarD

Öne çıkan mesajlar

2 gündür msn kendi kendine disconnect oluyo, mesajları iletmiyo, açılmıyo vs. bu problemi yaşayan var mı başka ?[signature][hline]Buzk, 27 Kasım 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Hea ekliyim, bişey öldürdüm şehrin dışında, içinde lolipop la bisküvit çıktı,bende oyundan çıktım zaten :D
Nexus, 28 Kasım 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
kimse kızınca kahretsin adamım kıchını tekmeleyeceğim
senin o beyaz poponu duvardan duvara sürterim adamım demez
Sosyal ağlarda paylaş

banada offlinesın diyolardı kaç gündür :D[signature][hline]Buzk, 27 Kasım 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Hea ekliyim, bişey öldürdüm şehrin dışında, içinde lolipop la bisküvit çıktı,bende oyundan çıktım zaten :D
Nexus, 28 Kasım 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
kimse kızınca kahretsin adamım kıchını tekmeleyeceğim
senin o beyaz poponu duvardan duvara sürterim adamım demez
Sosyal ağlarda paylaş

kesin çözüm 2 tane msn açtım biriyle konuşcaımda 2sinile de konuşuorum 2 sine de yazıom yazcaımı mutlaka biri gidio[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
doğrudur. bakım falan yapıyor olabilirler yada suyu çıkmaya başladığı için karşılayamıyorlar artık. msn'în sayfasındaki "hizmet durumu" bölümünden detaylı bilgiye ulaşmak mümkün.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

bakım bu kadar uzun süremez
bariz bi şekilde artık donanımsal olarak yetişemiolar bence[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Dos zamanlarında kalmış olan Retry tuşunu da böylece anmış olduk... O zaman sorun DOS'ta değil de diskette falan olurdu.O zaman Retry tuşunu kullanırdık biz. Adı da -okunuşu yani- ritıray değil retri idi... Pre inglizce dönemi işte. Şimdi değişmiş görmeyeli. Hem yeni arkadaşlar edinmiş Retry. Eskiden Abort ve Ignore ile birlikte gezerken şimdi Cancel ve Help isimli elemanları almış yanına..

BU kadar geyik yaptım hala çıt yok! Alet bağlanmıyor be... "Retry, Cancel, Help" falan diyip duruyor alet...

Öeh!!
Gtalk günlerdir açık... bana ulaşmaya çalışan olursa oraya baksın.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

@toggie: Ben de o olaya azcık dokundurtmuştum zaten :D
MSN göçünce ICQ, ICQ göçünce MSN rulaz pls olur hep.[signature][hline]elemanın biri demiş ki:
"Dans etmeye hazırmısın tüm enerjini bu yaz akşamında denize karşı ayın ışımasıyla denizin dalgarını tahrik eden sesiyle benle mahrem derinliklere dalmaya hazırmısın"

Miburo!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...