Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karus da King Secildi

Marl0_on

Öne çıkan mesajlar

bizim clan toplanamio toplanabilse cok hos oluo biz 2 kisi holyghost la pk yapioz ama clan party toplandimi cok hos oluo bi savasta 6k kastik pek savaslara girmezdim ama ona bi clan la giriyim dedim cok hos oldu 2 warder i filam biz kestiydik[signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GOOD_MAN
Sosyal ağlarda paylaş

__KaRIZMA__ is the Best ... kolluk sönünce Heralde Ny den yardim istedi adamlar boberti clana Aldilar Diye düsünüyorum ..[signature][hline]PaTeTiK CümLeLeRiMi PraTiK YapMan GEReK Bu StaTiK HayaTiEstetik Hale GeTiREBiLMeK iÇiN, PSikoTiK TuTuMu ELasTiK SeKLe KoYMaK Ve GeNeTiK RuH DüZENLeYiCiSiNi DeVReYe SoKMak TEK TaKTiK OLMaLı...
Sosyal ağlarda paylaş

ya marlon kızdığım humanların gelip lagaluga yapması.picallo yu çok severim delikanlı adam dır o ama iki elin ikiside aynı değil.aynı cafeden oynamak tabiki çok büyük avantaj dağılsınlar ayrı yerlerede oynasınlar görem.[signature][hline]sevmeye yetmez herkesin kalbi...
Sosyal ağlarda paylaş

fearfactorun sen ekmege agu derken bu oyunda full shellli full equipli char i vardi adam upgrade i bilio realdan tanidigim adamdir + bi oyunu o kadar abartip +8 e basma scroll u alcak adam deil fearfactor[signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GOOD_MAN

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 08 Aralık 2005 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abdallah sen bu oyunu bizden iyi biliyon baksana +8 upg. scroollar filan euheuheuhuhe.
bizde kimseye bişi verilmez adam olanı alırız biz klanımıza kedi uzanamadığı ciğere mundar der.biz burda kimseye laf filan atmıyoruz sadece bize söylenenlere cvp veriyoruz.kitties tt il filan bi problemimiz yok.bu arada size ne olm klandaki adam sayısından o klanlardaki boş yerleri siz doldurun ondan sonra gelin muhatap olalım idiotlarla muhatap etmeyin bizi...[signature][hline]sevmeye yetmez herkesin kalbi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...