Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daocsuz Gecen Gunlerin Dramı

Mina

Öne çıkan mesajlar

Buhuhu konusmayın lem canım cekiyo.. İcime oturuyo oynayamamak...Sunları okurken neler cektigimi bi allah bilir birde Kerem:) Lem kel sb ile nasıl gidiyor bew...Umarım kısa zamanda doneriz oyuna..Dimi lem izbe troll zerker ?[signature][hline]50 pally sizlere omur
50 infil nasıl bilirdiniz cemaat
50 minstrel gecmis olsun
50 Spirit Mastaaaaaaaa
4x bababot
50 Bard Zanadra kotu calardı sazı yutturdular
50 Eldritch FORTEHWİN
50 Sb Arakith
36 Sorc the Gİmp and pimp
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben biraktim bidaha da geri dönmem.[signature][hline]Nurse - Cleric 50 - Vorgitern - 4Lx (R.I.P)
Little - Friar 50 - Vorgitern - 4Lx (R.I.P)
Sarisin - Skald 50 - Merlin - 4Lx (deleted)
Sarisin - Merc 50 - Merlin - 4Lx (deleted)
Bonussimo - Savage 50 - Merlin - 3Lx (deleted)
Akondc - Thane 50 - Merlin - 4Lx
Milefi - Warlock 50 - Merlin - 4Lx
Sarisin - 48 Cleric - Merlin - 3Lx (new acc)
Akondc - 50 Blademaster - Gareth - 5Lx
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Excalibur bu yeni patchden sonra sanki canlandı gibi bi kalablıklaşma vaa.. . zaten clasik server zamazingosu gelince cogu kisi oraya kayıcak... "o zamn daha iyi olucak" diolar... Daoc'un yerini kesen şu arlar bişi olmadıgı için dewam ediom..[signature][hline]orchimaru

[Bu mesaj Satoshie tarafından 09 Ekim 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

he valla ya ozledim bende oyunu o deilde gecen bidene infil e tek chamber attim warlockla toplamda 1350 vurdum herif neye ugradigini sasirdi bu relic i almamiz ii oldu yaws:)

lan berk baksana su ram in fiyatina adi herif:)[signature][hline]Kerem zerker rr5l5 excal/mid
Elturco warlock rr6l1 excal/mid
Arikan hero rr3 pryd/hib
Kokokoko rr3 friar/camlan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SeLDoM, 11 Ekim 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
Lam Durlag hep böle yapıon sen olm ya ben sana daha ne diyim berkoşumu seni kusen i öperim unutulmaz daoc uo günlerimiz :)

lan adi umut gelmiyonmu izmir e bu ara cay icerdik sir winstonda senden sonra berk ciceem le gittik valla:)[signature][hline]Kerem zerker rr5l5 excal/mid
Arikan hero rr3 pryd/hib
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SeLDoM, 11 Ekim 2005 02:36 tarihinde demiş ki:
Lam Durlag hep böle yapıon sen olm ya ben sana daha ne diyim berkoşumu seni kusen i öperim unutulmaz daoc uo günlerimiz :)

ahaah uyuyarak rr 9 olan warden hastaydım sana her amg mmg kapısında takılyodun :)

goruselim umutcum askerligide yedigine gore :)[signature][hline]Tjorn.....
Sosyal ağlarda paylaş

Bitti bitti daoc, adamlar Warhammer için taban hazırlıyorlar, yeni gelicek olan serverlarla beraber Fantastik karakterler yaratacaklar... Böylelikle 2007 de çıkacak olan Warhammer'a zemin atmış oluyorlar... DR ile birlikte bence dahada kötü oldu, yani bana kalsa Daoc Classic te oynamayı tercih ederim...

Yani oyuna dönme gibi bir hevesiniz olmasın, son derece berbat durumda... Hiç bir zevk vermiyor, sırf chat için giriyorum bende artık...[signature][hline]Collera Matata - rr6 Theurg / Guin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cazzo, 12 Ekim 2005 00:15 tarihinde demiş ki:
Bitti bitti daoc, adamlar Warhammer için taban hazırlıyorlar, yeni gelicek olan serverlarla beraber Fantastik karakterler yaratacaklar... Böylelikle 2007 de çıkacak olan Warhammer'a zemin atmış oluyorlar... DR ile birlikte bence dahada kötü oldu, yani bana kalsa Daoc Classic te oynamayı tercih ederim...

Yani oyuna dönme gibi bir hevesiniz olmasın, son derece berbat durumda... Hiç bir zevk vermiyor, sırf chat için giriyorum bende artık...

git kumda oyna biraz sen[signature][hline]Kerem zerker rr5l5 excal/mid
Arikan hero rr3 pryd/hib
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNg, 11 Ekim 2005 10:58 tarihinde demiş ki:
brserk süper yaw charge atıyo ayı oluo ? kesebilen class yoqtur heralde o sekildeyken

merc ve BM. berserk moda geçtiğinde adamin af si dusuyo we hiçbi defansif yönü kalmıyo...

[Bu mesaj SavagE tarafından 13 Ekim 2005 15:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Crush merch gerisi yalan bence..Bir kaçkere girip oynamıştım crush feci güzel...Amma velakin thrust merch bildiğin gariban :)
Nasıl gidiyo eskişehir memos... Bekleriz keremle gel izmire :p[signature][hline]50 pally sizlere omur
50 infil nasıl bilirdiniz cemaat
50 minstrel gecmis olsun
50 Spirit Mastaaaaaaaa
4x bababot
50 Bard Zanadra kotu calardı sazı yutturdular
50 Eldritch FORTEHWİN
50 Sb Arakith
36 Sorc the Gİmp and pimp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...