Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan Siteleri

Joey

Öne çıkan mesajlar

girip siteleri incelemek istiyorum ama bildiğim bi kaç site var
www.patriot-clan.com
http://www.clanlasombra.tk
öncelerden bi kaç siteye girip bakmıştım bilenler yazabilirmi acaba hem clanları tanırız hemde tasarıma fln bakarız.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında güzel bire siteye başlamıştık biz clan olarak. Sonra kimi arkadaşlar yeni server a geçti. Sonra clan dağıldı vs. Ama en azından oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. (Henüz sayfaya resim, link vs eklemeyi bilmeyen nooblardanım, kusura bakmayın) :)

www.loa.gen.ms[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 08 Aralık 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
Aslında güzel bire siteye başlamıştık biz clan olarak. Sonra kimi arkadaşlar yeni server a geçti. Sonra clan dağıldı vs. Ama en azından oyuncular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. (Henüz sayfaya resim, link vs eklemeyi bilmeyen nooblardanım, kusura bakmayın) :)

www.loa.gen.ms

Bakcem şimdi nası bişeymiş:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 08 Aralık 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
fantastik:) seni de gördükkkk bahaneyleee heheheheeee.Ama şey çok hoşuma gitti."clanımızın ilerde kullanacağı amblem"demişsiniz ama kullanmak nasip olmamış sanırım. Can sağlığı olsun.Bir amaç için toplanabilmek güzel.(Bugün pek bir dram yapıyom ne işse:D)
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler.. Tabi o arada değişen şeyler oldu. Clan dağıldı, ben kendi clanımı kurdum o clandaki 3-4 arkadaşla beraber. Sonra yeni clanı genişlettik. 58 lvl oldum vs vs :))
"Anuria neresi" sorusunun yanıtını veren o ilk sayfadaki yazı ve kutsal kitap alıntısı, hatta yaratık isimleri falan tamamen benim hayal gücüm. Yani gerçekte yok öyle bir yer :)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...