Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifre olayının iç yüzü

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ko yu bırakıp silkroad oynadıgımı bilenler bilir. o oyunda bi kaç tane türkle ko muhabbeti yapıoduk itemlar vs. onlarda bir tanesi ben bu oyunda sahip olunacak herseye sahip oldum dedi. nasıl yaw anlat bakalım dedik.

kendisi ve de bir arkadaşı acayip kolay bir şekilde ko sitesindeki şifre değiştirme aparatından bütün şifrelere id lere ve dogum tarhilerine ulaşmışlar.

ko nun sitesi nerdeyse dünyanın en güvensiz sitesi dedi. haklarında k2 tarafından bi kaç tane dava açılmış ancak bişey ispatlamayazlar dedi kendisi.

gördüğünüz üzre daha websitesini koruyamayan bir oyunla ugrasıyoruz. adam gibi 2 tane coder tutmayıp lamerlerle oyun yönetmeye çalışan bir şirket var karşımızda.

bravo.

sonra magdur olan normal kullanıcı.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

[Bu mesaj Buyse tarafından 08 Aralık 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yani bu düzeltielemeycek birsey mi? çatır çatır dolarları almayı bilen adam güvenlik açıklarını kapatmayı da bilir (normalde tabi karşısında dayak yedikçe biraz daha vur diyen bir millet oldugu sürece boş yere konusuyoruz biliyorum)[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 08 Aralık 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
bizimkilerdede var biraz gidip scrool preminyum alıyorlar la oyun için paramı verilir :D

oyun başında harcadıgın zaman/bilgisayarının açık kaldıgı süre/bunlar beleş mi?preminyum alıyoruz? valla ben en son premium aldım ama[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:145k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...