Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunun kontrolleri

Meme

Öne çıkan mesajlar

valla atayamıyorsun sanırım ama illahi klavye ile oynayacaksan yön tuşları ile iş çözülür :)

Birde vallahi ben hiç sorun yaşamıyorum kontrollerde ve ağaçlar dışında da hiç bir yere takılmadım şimdiye kadar :D[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

yön tuşlarıyla oynayınca 12345 tuşlarına ve G tuşuna basamıyorum çünkü bi eliminde mouse da olması gerekiyo yaratıkları targetlamak için. mousela ilerletmeyide sevmiyorum adım adım ilerliyo.

bide oyunun garip bi özelliği var ileri tuşuna basınca yada mousela bi yere gitmesini söyleyince adam 1-1,5 saniye bekliyo öyle harekete etmeye başlıyo. lagdanmıdır oyunun kendi özelliğimidir anlamadım.

şehrin içinde dar yollar var köprü gibi. oralarda yürümeye çalıştım adam takılıp kaldı ordan çıkartana kadar sinir krizi geçiriyodum valla

kontrolleri wow daki gibi yapsalar süper olurmuş.

[Bu mesaj Nersi tarafından 07 Aralık 2005 19:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hakketen oyunun kontrolleri berbat
tıkladığımda dediğin gibi 2-3 sn sonra harekete başlıo
şehirde ilerlemek zaten eziyet millet açmış tezgahı yazılardan biyer gözükmüo bide yere tıklamaya çalişioz yanlışlıkla adama tıklıoz vs vs
patch isteriz düzeltsinler kontrolleri :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...