Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 32 (+5 Bow, +5 Glavie)++Paticik guild

das_orko

Öne çıkan mesajlar

Yegane amacım bu:) Geçenlerde çok az kalmıştı Karakurt ile Mustafa şahit:p ama çok az kalmıştı değil mi arkadaşlar, Olayı paylaşayım sizlerle
Önce 300k ya Lvl 32+3 (immortal twice) glavie satın alınır, Sonra ortalığa elixir weapon var mı diye sorulur, iyi niyetli bir arkadaş bana 70k der:) dalga geçio sanmama rağmen harbi 70k ya elixir benim olur. Daha sonra sahtemi acaba bu elixir düşünceleriyle bi miktar para daha verilip lucky powder ile acımadan deneme yapışır, silah parlar ve +4 olur, Paticik duildine seslenilir, o saatte uykusu gelmeyip oyunda olanlar yanı başımda biterler, o an sadece Mustafa:p lvl 32 lduğu için eline alır glavieyi, glavie çıldırmış durumdadır. Ama ben bunula yetinmedim, bir kez daha sesliendim elixir weapon diye, bu kez 189k ya buldum elixirimi, Bu ana yürekler dayanırmıydı acaba, Mustafa yapmaaaaaa, derken :) Karakurt gaz veriyordu, an öyle bir an olmuştu ki, karakurt dahi bana denemeden vazgeçmem için yalvarıyordu. Ben ise immortal2 olayına güvenmekteydim, Ne bilem Xtra da bana en az +5 demişti immortalı gördüğünde:)
Dediğim gibi an geldi , bastım jointe, ilk başta deli gibi parlayan silah herkesi hüzne sokan bir karanlığa bürünüverdi, Gitti, herşey sona erdi, Az öncenin 1000k lık silahını 50k ya stall a koymak kalmıştı bana:) Mustafa ve Karakurta ise moral çöküntüsünden yatmak.... Başka baharlara, herşey guilde iyi bir silah kazandırmak içindi, Bitmeyen +5 silah sevdasına ise devam, Not: sadece 45 dakikada 650k zarara uğradım, Azumi aslında biraz da senin lvl 32 den sonra bir an önce bize yetişmeni de istiyordum itiraf edeyim.. Sen bana en kötü anımda lvl 21 bow veren, beni hayata döndüren kişisin :p
Legolas_TR Aege

[signature][hline]My Life For Auir

[Bu mesaj das_orko tarafından 07 Aralık 2005 09:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj das_orko tarafından 07 Aralık 2005 09:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...