Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz de np zinciri

johnconstantine

Öne çıkan mesajlar

hmmm archer ı es gecmeyin arkadaslar cok yetenekli birinin elinde 1 vs 1 de cok etkili olabilir özellikle sinlere karsı :)

birde bunu her zaman söliyorum eger aynı düzeyde itemler olduktan sora aynı lvlde Asasini yatırıcak char yok bence :)
en sanslı olan warrior derim
bp derseniz cure bitene kadar oyum asas dan yanadır :)[signature][hline]Eğer Ortada Kaybetme ihtimali Yoksa;Başarının hiçbir anlamı yoktur ... :)
Sosyal ağlarda paylaş

arrow shower olayı archerı iyi kullanabilen biri için nimetir bana yaklaştığın anda basarım o skille ve ve dibime girdiğinde 5 oku yemiş olursun o yüzden genelde warriorlar hariç tabi sağlam larından örneğin ujio dışında her classla kapışırım[signature][hline]Fanatiğin bi üst versiyonuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bu sıralamalar her zmn doğru çıkmıyo...sölüyeyim cz çok otantik bir yer herkes birbirini kesebilir...

mesala ben dagger def talia giiyp kaç defa sin aldım spear def talia giyip lvl 60 ama ezik bir wairiror aldım 1vs1de...

ancak en büyük ezikliğim lvl 63 (ınt) priesta tanka girmem hiç bir debuff olmadan yarı healtim vardı judmentle kafama 5 defa indirdi yeri öptüm(elinde smite hammer vardı) ben o kdr güvendimki kendime tüp basmıyodum bilem lolehhh..^^omg...:-)[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 05 Aralık 2005 22:06 tarihinde demiş ki:
ib +8 değilde enion +8 var ama arrow defans sezdiğim anda yakarım ona göre

ztn yakalayan yakalıyo her hafta 60 kdr talia yapıyorum gerçi pkda değilim bu seferler artık yapmıyorum... gidiyorum atlıyorum kendimden emince aşşağıya(czde)dagegr def taliamı giiyyorum adamaın biri geliyor dan dun vuruyor.... bi bakıyo sipike 400 vuruyo enfazla diyor içinden len gavat sende dd talia var al şu asit potları tut bakem diyor 20 tane fırlatıyor...Beneim itemler full kırılıyor...bakıyorum talia giiyiyyom yedeği onuda kırıyo deli oluyom tav oluyom.....hafta sonunda kdr o 60 talia dayanmıyo omg....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

lol !!! bence bu sıralamalar deişir mesela ben lvl 60 bi wariordum ama soul slayer ve monsterkill gibi güçlü pkcılarla kafa kafaya girdiğimi hatırlarım bana o sırada hertürlü priest skiileri atılırdı(torment,parazit vs..)ama ben asla town cekmezdim yani bu sıralamanın pk ve savas ortamında pek etkili oldugu söylenemez benim düşünceme göre:D[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_
Sosyal ağlarda paylaş

bencede her class eşit ben mesela full str yım ustum fabrıc +7 ama hıcbı yararı yok bowl da tavaf yapıyorduk adam arkamdan geldı 300 ac olmasına ragmen 2068 damage vurdu ama ben party ı toplayıp gıttıgımde onume human ordusu cıkınca basıom torment ı sonra atıom parasıte massive adamlar ın alayı /town yapıo temızleye temızleye gıdıoz hb ye kdar sonra alıoz okcu ları one nova atmaya calısan magelerı temızlıyoz yolumuzu buluyoz :))))

ama sureklı bole olmuyo planlarımızı yıkan warrıorlar asas lar battle lar yolumuza cıkabılıyo party ı cure leyene kadar yere yatıyorsun zaten:))))[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe

[Bu mesaj soulteam tarafından 07 Aralık 2005 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...