Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Preimumsuz oyun oynanmıyor???

PSX

Öne çıkan mesajlar

61+ olarak kaç kişi ex kasabiliyor ben 1 haftadır gunde 10 saat kasıyorum ortalama %20 alabildim çok merak ediyorum preimum olmadan 61 den sonra ex kasabilen kaç kişi var ???[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

Ben... Günde 10 saat kasıp %20 alman ilginç. Ben bile bu lvlde günde 10 saat kasıp %10-12 civarı alabiliyorum. Worm mu kesiyorsun napıyorsun?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...

[Bu mesaj bilinc tarafından 06 Aralık 2005 07:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw party yapıyosun harpy 2 tane aç cıkıyo mirage cıkıyo diye partiyi atıp gidiyo apos da zaten ben fazla kasdıgımı dusunmuyorum ama saglam clan olsa partiyle kasılır diye dusunuyorum ??[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat kasarken dedigimdeki pc basında oyunda duruyorum ama bir parti 1 saat surdugu olmuyo hiç dedigim gibi 20 m için cok ac adam cıkıyo :([signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

Partiyle kasma sen magesin git solo harpy kas czde. Benim lvl 61 mage arkadaş vardı 4 hapry'e aoe atıp kasıyodu gayet güzel. Partiyle exp kasılmaz eğer 60+ değilse herkes. Partiyle anca 8 kişi 3 spot troll kesersin o zaman olur.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 06 Aralık 2005 08:04 tarihinde demiş ki:
exp icin aoe sux zamanmi gecer nova ata ata mage in en kolay kascaa yer bence dts apostle gibin resistini verip tpni yapip leech yapabilcegin yerler

İyi de öle yawaş gider... sen git solo bir kes bakalım nasıl hızlı exp alıyosun. Mesela benim gibi uruk tron dene. Leech yapmaktan çok daha hızlı exp aldığını göreceksin.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

ben leech partylerimle mutluyum ^^ gunde %10 aliorum premium yok cz de reaven yaparsak o %12~15 e de cikabilio uruk tron da ii exp verio biliom ama flame/lightning im gelip vuruo yalan oluom =([signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GOOD_MAN

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 06 Aralık 2005 08:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

patriotta iken cz de toplu troll yapardık şimdi adamlara gelin diyom millet 50 np kaybetcem diyo gelmiyo valla cw falan yapcak olan olursa pls soylesin cz ye bile gitmiyorum artık 62 olmak için :([signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 06 Aralık 2005 08:43 tarihinde demiş ki:
premiumsuz lvl kasmak = iskence :(
madem bu oyunu oynuyoruz aylik 9 dolar verip premium almak zor bi sey deil hele simdi kampanya var 6 dolar mi ne premium :S

Oynanır oynanır...Eskiden premium mu vardı? Ben bant yapıştırıyorum % gösteren bara iyi oluyo baya...Tavsiye ederim.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 06 Aralık 2005 08:54 tarihinde demiş ki:
kredi kartı ile almam ben ama baska preimum alma yolunu bilen varsa gold preimum almayı dusunuyorum?

Neyle almayı düşünüyosun telepati ile mi?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 06 Aralık 2005 08:05 tarihinde demiş ki:
Partiyle kasma sen magesin git solo harpy kas czde. Benim lvl 61 mage arkadaş vardı 4 hapry'e aoe atıp kasıyodu gayet güzel. Partiyle exp kasılmaz eğer 60+ değilse herkes. Partiyle anca 8 kişi 3 spot troll kesersin o zaman olur.

arkadaşım,

party ile exp kasılmaz fikrine katılmak mümkün değil; asıl mage se en iyi party ile olur solo ile mümkün değil party deki kadar rantable (en kısa zamanda en az pot harcayarak en fazla exp almak) kasamak ancak party nin sağlam olması her zaman önemli o yüzden sağlam bir party ile bir mage en iyi raven yada crimson harpy ile exp kasar örneğin ben böyle bir party de yaklaşık 25 dk. da 14 milyon exp topladım[signature][hline]Nick:istar_han
Job:ice mage
Level:52
Nation:El-morad

Server:Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...