Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trabzon Yardımcı Antrenorunun Bası Yarılmıs...

Passanger

Öne çıkan mesajlar

Sabah okudum gazetede yalnız kaynak bulamadım.Topıcı neden actıgımı gelırsek bır soru sorucam.
Bu olay Beşiktaş İnönü Stadında olsaydı sizce Beşiktaş kaç maç ceza alırdı?
[spo1=Birkaç Gazete Başlığı.]PasFotomaç
Yine vahşet İnönüde KAN! aktı.
Milliyet
Kapatın o sahayı can guvenliği yok.
Fanatik
Yine İnönü yine KAN![/spo][signature][hline]Nietsche is dead...
God!!!
Sosyal ağlarda paylaş

her maç stadında ana avrat küfür edilen beşiktaş'a medya küfür ediyor diye yüklenmiyor. fener taraftarı gık diyince hebele hübele berabere kaldı coştu filan diyorlar. orada siz bizim tribünde çoluk çocuk bayan yaşlı oturanların olduğunu biliyorsunuz. trabzon tribünlerinden oraya yanıcı madde atılıyor ondan sonra fenerbahçe taraftarı kendi kendine gerildi oluyor. yanlış anlaşılma olmasın ben savunmuyorum yapılanları kesinlikle yakışmadı. ne demek istediğimi anlamak isteyen anlamıştır. fener kayrılıyor diye diye gelişme gösteremez oldu diğer büyükler. biraz kendi işleriyle ilgilensinler hala fener rekor kıramadı, fener avrupa'da başarılı olamadı, fener küfür etti, fener elle gol attı, fener kollandı. bunları tartışarak bir yere varamazlar önce kendi yaptıkları icraatlara baksınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç sene önce de gs yardımcı antrenörünün başı yarılmıştı.hiç bi şey olmadı yine olmaz.işte bu yüzden diyorum Türkiye ligleri iğrenç diye.1. ligden tut amatöre kadar hep böyle.inanırmısınız şehrimin takımı tehditle dayakla 3.ligden 2.lige çıktı.bu ülkede hakem tokatlanır bir şey olmaz,sahaya bıçak atılır bir şey olmaz,stadta adam bıçaklanır bir şey olmaz,sahada adam vurulur bir şey olmaz,küfür kavga her türlü pislik olur yine bir şey olmaz.işte bu yüzden Türkiye liglerinden hiiiiç bi b.k olmaz.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar sıkmayın bi taraflarınızdan kadiköye girmediğiniz belli tünele girişin olduğu yerde genelde aileler oturuyor aileler küfür bile etmiyolar gidip sahayı mı taşlıcaklar... hemen gaza gelip sallıyosunuz[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rarebee, 04 Aralık 2005 19:41 tarihinde demiş ki:
bir kaç sene önce de gs yardımcı antrenörünün başı yarılmıştı.hiç bi şey olmadı yine olmaz.işte bu yüzden diyorum Türkiye ligleri iğrenç diye.1. ligden tut amatöre kadar hep böyle.inanırmısınız şehrimin takımı tehditle dayakla 3.ligden 2.lige çıktı.bu ülkede hakem tokatlanır bir şey olmaz,sahaya bıçak atılır bir şey olmaz,stadta adam bıçaklanır bir şey olmaz,sahada adam vurulur bir şey olmaz,küfür kavga her türlü pislik olur yine bir şey olmaz.işte bu yüzden Türkiye liglerinden hiiiiç bi b.k olmaz.

maça girerken 4 kez aranıyosun saracoglunda kolaysa sok diyorum[signature][hline]Tribünlerde , Hep Dillerde Bu Sevda Bitmez Gönüllerde Darağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apex, 04 Aralık 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
her maç stadında ana avrat küfür edilen beşiktaş'a medya küfür ediyor diye yüklenmiyor. fener taraftarı gık diyince hebele hübele berabere kaldı coştu filan diyorlar. orada siz bizim tribünde çoluk çocuk bayan yaşlı oturanların olduğunu biliyorsunuz. trabzon tribünlerinden oraya yanıcı madde atılıyor ondan sonra fenerbahçe taraftarı kendi kendine gerildi oluyor. yanlış anlaşılma olmasın ben savunmuyorum yapılanları kesinlikle yakışmadı. ne demek istediğimi anlamak isteyen anlamıştır. fener kayrılıyor diye diye gelişme gösteremez oldu diğer büyükler. biraz kendi işleriyle ilgilensinler hala fener rekor kıramadı, fener avrupa'da başarılı olamadı, fener küfür etti, fener elle gol attı, fener kollandı. bunları tartışarak bir yere varamazlar önce kendi yaptıkları icraatlara baksınlar.

Bire bir katılıyorum bu mesaja.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunch, 04 Aralık 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
o armayı fenerbahçedeğil emniyet yapıyor zaten.. inönüye bıçakla girenide arayanla aynı emniyet.. ha özel güvenlik gibi bişey sizi ararken polise şikayet ederseniz
büyük ihtimalle aranmadan geçersiniz , polisin olduğu yerde seni zorla arama gibi bi yetkileri yok..

Yanlış biliyorsunuz hocam. Bilgi sahibi olmadan ilgi sahibi olmayalım lütfen. Fenerbahçe stadında Stat güvenliğinden geçersin, biletini vesaire kontrol ederler sonra polis üst araması yapar. Ha üstün başın düzgün çoluklu çocuklu aramazlar tabi de beni mesela çorabımın içine kadar aradılar. Bi de tabi Fener Kayseri maçında bu arama yoğun olmaz, rakip taraftarın gelmediği maçlarda da fazla sıkı olmaz ama aksi takdirde bişey sokmak sıkar biraz.

Diğer takımların taraftarlarına tavsiye ediyorum, gelin Fener stadında bir maç seyredin. Gerçekten çok farklı.

edit: yanlış anlama olmasın. Diğer takımların stadları kötüdür, orda arama yoktur demiyorum. "farklı" derken fenerin eski stadına göre farklı bir maç keyfinden bahsettim.

[Bu mesaj Gunn tarafından 05 Aralık 2005 15:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arama olayına bir mesaj yazmıştım ama yetkili arkadaş silmiş neden silmiş anlamadım.ben yine biraz kibarlaştırıp bir daha yazayım.arkadaşım değil 4 defa 8 defa arasın yine sokarım içeri.cnnturkte bir belgesel yayınlanmıştı.adam stadınıza her şeyi soktu.hiç de aranmadı.istediği her şeyi de sokar.yani üstteki mesajda yazdığım gibi türkiye liglerinden hiiiç bir şey olmaaaaz.[signature][hline]RareBee
Sosyal ağlarda paylaş

ya kendı futbolcularınızın ustune sandalyelerı kırıp attıgınız gunlerı ne cabuk unuttunuz?
Besıktas stadında kufur oluyor bunu tasvıp etmıyoruz ama sadece Besıktas ınonu stadında olmuyor.Medyadakı abartılara artık ınanmayın gerceklerı gorun.
2 senedır muhtesem fb taraftarı vs.vs. her hafta kac bılet bedava dagıtılıyor bundan kım nekadar para aklıyor boluda ogrencıyım sızı temın ederım buraya bıle bedava bılet geldıgını gozlerımle gordum.[signature][hline]Nietsche is dead...
God!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava bilet dağıtıldığı için bilet fiyatlarını protesto ediyor dimi tüm Migros da bulunan GFB ve tüm stad.

İstersen bedava bilet olayına hiç girmeyelim de İnönü stadının bilet gelirleriyle Saraçoğlunun bilet gelirlerini hiç karşılaştırmayalım.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

evet su anda fb nın trıbun gelırı yıllık 30 mılyon dolar gozukuyor
Besıktas stadında 10 mılyon cıvarı.
Bak sımdı smoke ben gozumle gordum bana ınanmıyorsan o ayrı ama bedava bıletle nasıl para aklanır tahmın edebılıyormusun?
Gecen zenıt macına unıbjk olarak gıttık 50 ytl yenı acık.Ama fb macına bu fıyatlar cok daha dusuk oluyor.[signature][hline]Nietsche is dead...
God!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'nin bilet fiyatları Türkiye ligi için 33 YTL, CL için 44 ytl'den başlıyor.

Ayrıca Allah aşkına bana nasıl bilet satışından kara para aklanacağını anlatırmısın... kimin kara parası? Hangi kara para... Bir şey idda etmeye çalışıyorsan arkasında dur, ortaya çamur atıp kaçma.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...