Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Video Çekimi Hakkında ...

pckopat

Öne çıkan mesajlar

Ya Ben Dün Video Çekim Dedim Çektim ama boyutu 2Gb. oLdu NasıL ayarLamam gerek ? Bide F9 a basınca Görüntü ŞekLi değiŞiOr Onu nasıL AyarLıyacaz ...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 8x.xxx
Server : Cyhper ( - )
Sosyal ağlarda paylaş

O 2gb lık dosyayı Microsoft Windows Movie Maker ile Compress etceksin.
Programı indir herhangi bi yerden.Sonra O proglamla düzenle Save as yap görüntyü kalitesini falan secip start de o 2gb lık dosyayı 10-20mb a falan düşürüor.[signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Başlat > Programlar > Donatılar > Windows movie maker
sonrasında
ctrl + I ya bas o 2 gb lik dosyayı seç sonra parça parça ayırıcak onlar aşağıya at ve Filmi Kaydet butonuna bas kalite orda üstte yazıo Orta kalite düşük kalite falan[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tmmdır SaoLasınız denedim Çözdüm oLayı Sanırım :D Bide Başta ve Sonra Kayan Yazıyı Hangi Program iLe yapıOrSunuz + Bide Katite Seçerken Hangisini Seçiorsunuz Bide Dosya boyutunu AyarLama var ...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 8x.xxx
Server : Cyhper ( - )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...