Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zalim soundtrack

Mumu

Öne çıkan mesajlar

kınalı kar ile zalim'i bir kefede tutan zihniyet sucks..
heheh.. evet izliyodum diziyi.. bide atv'deki babanın müziğini istiyorum.. ikisi lazım.. imesh kullanmam kazaa'dada aratınca bulamıyosun arkadaşım. aşşağılamaya çalışarak mesaj atma bi dahaki sefere hiç haz etmiyorum bu tür şeylerden..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

emeğe saygım olmadığını nerden çıkardın?
tek bi şarkısı için gidipte cd'ye paramı vericem?

ne bu ya.. ben bulabiliceğim yer bilen warmı diyorum git orjinal cd al kınalı kar soundtracki arıyorum bende türevi mesajlar geliyo..

soru sordum düzgün cevap verin..

ha unutmadan yabancı müzik dinliyorum diye kendinizi adam sanmayın çok yanılırsınız.. gidip ibrahim tatlıses fln dinleyenleri aşşağılamayın onlarda insan ama ZEVK meselesi bakın.. istediğini dinler be sizene.. sens evmiysan dinlemezsin bu kadar basit.. finito..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

yoo kesinlikle saygım var zalime kınalı kara ve bu gibi dizilere.. hiç kaçırmadan topluca oturup izliyoruz ayrıca ibrahim tatlıses kırosu da hiç eksik olmuyor teypden.. yanlış anlama cephem sana değil..

bu arada kazaa'dan da bulamıyorsan google.com'dan arattır veya türktoplistlerinden mp3 sitelerine bak, başka çaren yok.. bu arada 1 şarkı bir şarkıdır, mp3 illegal'dır. legal yol cd almaktır :) herneyse banane, ben özenti özenti yabancı müziğimi dinlemeye devam edeyim..[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 14 August 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
emeğe saygım olmadığını nerden çıkardın?
tek bi şarkısı için gidipte cd'ye paramı vericem?

ne demek tek şarkı için cd ye para mı vercem
tabii ki vercen
sanki her alınan cd deki her parcayı cd yi almadan önce biliyo herkes!
resmen illegalsın :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya adam illegalmidir almak diye sormamışki nereden bulurum diye sormuş direk ukalalık içeren mesajlar atmanın bi alemi yokki adamın kendi tercihi istediğini dinler size ne yardım etmiceksen carcar boşa konuşmaya gerek yok.

Zalim'in müziği olmayabilir hatta soundtrack cdsi dahi olmayabilir basmalı gonağın ki bile çok sonradan çıkmıştı piyasaya.. yani bulamayablirsin malesef.[hline]< V ò d à n >
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim adam bunu satış amaçlı aramıyorki zaten dediniz gibi kazaa ve bu gibi programlar binlerce insan bağlı ve neler neler çekiyorlar bir dizi soundtrack yanında solda sıfır eğer çok isterse gider kasar orjinalini alır dinler buraya sorma gereğinde bulunmaz bile ben 2 el orjinal yabancı cd alıyorum çokta mutluyum çok sevdiğim grup olursa ucuz gelir param olursa alırım 0 ını ama kopya cd falanda almam gül gibi sony dickmanime yazık edemem[hline]SatanJager[RE]

RedEye CLAN ruhunu yaşatan tek isim :)
http://diablokiller.cjb.net/
ICQ# : 38811823
http://diablokiller.cjb.net/
Sosyal ağlarda paylaş

ehe thelegbra alayci bi msj sezdim yine orda :P
hocam yanlış anlamışsın ben yabancı müzik dinleyene özentimi dedim abartma?

bende dinliyorum.. ibrahim tatliseste dinlerim aklima eserse..zalimin müziği hoşuma gidiyoda olabilir..

bu arada mp3 olarak bi sitede buldum ama siteyi kapatmis adamlar ya pes dedim bu kadarmi bal olur?

google dan aratip bulmustum imesh yüklicem bulabilirmiyim acep?[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...