Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Futbolcunun Irkçılığa İsyanı...

Fistan

Öne çıkan mesajlar

dün ps2de we9 oynarken barcaylaydim arkamda 4 arkadas top etooya gelince ugh ugh diye ses cikarmaya basladilar koptum cok komik ayni orandada igrenc bi olay.bu cok ayip ya. hakikaten cok ayip ya.. turk taraftarina laf ederler ama en azindan biz boyle aptalca seylerle ugrasmiyoruz.kufur etmek bundan daha saygili bisey kanimca..[signature][hline] Sex Machine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 30 Kasım 2005 23:01 tarihinde demiş ki:
dün ps2de we9 oynarken barcaylaydim arkamda 4 arkadas top etooya gelince ugh ugh diye ses cikarmaya basladilar koptum cok komik ayni orandada igrenc bi olay.bu cok ayip ya. hakikaten cok ayip ya.. turk taraftarina laf ederler ama en azindan biz boyle aptalca seylerle ugrasmiyoruz.kufur etmek bundan daha saygili bisey kanimca..

ama harbi komik hehe bizde yapıyoruz arasıra =) ama 40bin kişinin karşısında yapmakla arkadaşlar arasında yapmak arsında fark var.Walla bencede bu admlar turkiyeye gelsinler en fazla saygıyı zencilere biz gosteriyoruz.[signature][hline]Hakan ŞÜKÜR;gelmiş,gecmiş,gelecek en büyük Türk forvetidir.(Rıdvan Dilmen)
Sosyal ağlarda paylaş

geri dönmese ve diğer futbolcularda hak verse daha ii olurmuş böylece bi akım başlatmış olurlardı ve daha çok yankı uyandırırdı bu hareket eto'o cevabını sahada veriyor ama bazen o da bunu yapsa hiç fena olmaz evet bi gerçekte biz türkler siyah tenli kardeşlerimizi severiz bize sempatik gelirler[signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belalarını versin ya. Benim de gözlerim doldu fotografları görünce. Yazıktır ya. Bu kadar da acımasız olunmaz adamın ne günahı var. Allah belalarını versin başka bişey söyleyemiyorum. Aslında söyleyecem de içime atayım adabı bozmiyim.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bundan örnek alıp çevremizde, ülkemizde böyle şerefsizce olaylar olmaması için dikkatli olmalıyız, birileri bizim yanımızda böyle yavşakça işler yaparsa önlemeli, beceremiyorsak en azından gaza gelip biz de katılmamamlıyız.
ne yazık ki ırkçılık yeniden futbolda yükselişte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ingtere başta olmak üzere italya ispanya gibi ülkelerde zaten çok sıkça görülüyor bu olay.

medeniyetin ayarı fazla kaçtıgı için yüksek dozda medeniyetin sopasını yiyip sindirememelerinden sanırım ırkçılık epey arttı.

ülkemizde ben bu güne kadar hiç böyle bir olay görmedim. ırkçı tezahürat yapanları kafese doldurup fındık fıstık atmayın yazmak lazım tabelalarına da.

işin garip yanı da geçen barca chelsea macında da yaptılar bunu ve bu gibi durumlara fifa nın cok sert tavır takınması gerek. halan daha bu tip insanlık dışı gösteriler sürdürülüyorsa bu en başta fifa nın ayıbıdır. isteseler bal gibide önüne geçerler.

[ Mesaj 26 Şubat 2006, Pazar - 14:44 tarihinde, DynamicK tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

real zaragoza'ya ağır ceza gelmesi bekleniyor.yalnız bence bu iş burda kalmıyacak la liga'da başta eto'o olmaz üzere siyahlara sezon bitene kadar daha çok bu tip hareketler yapılır.çünkü insanlarda garip bi mentalite var böyle yaparak karşı takım oyundan düşer sinirlerini bozarız diye düşünüyorlar bkz. barca o olaydan sonra 2 gol attı...belkı de oyle bır tetıkleme olmasaydı mac 0-0 bıtıcektı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...