Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knightonlineworld passaport ne zaman gelce blackwinds yardım?

cgulbahce

Öne çıkan mesajlar

şifre gelcek mi bakalım :S
benim korkum o ..
ya onca emek boşa giderse ..
o premiumlar verdiğimiz onca emek zaman..
geç olsun güç olmasın ..
umarım gelir şifreler..

gerçi böyle sistemi olan bi oyuna devam etmek ne kadar akıllıca bilmiyorum ..
her an o gözün gibi baktığın charını kaybetme riskin var ..

GM ler artık bişiler yapın lütfen!
kimsenin elinden bişey gelmiyor.
insanları yalvartıyorsunzu artık ..
lütfen yapılması gerekenleri yapın ...

umarım herkes şifresini alır ..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sabır. Benimki geldi. Maillerinizi kontroledin. Ben tam 4 gündür bekliyordum. Yardımcı olan herkesede teşekkür ederim. Bu arada benim mail hesabım hotmaildi, yani mail hesaplarıyla ilgili bi sıkıntı değil.[signature][hline]Nick: MysticaLL
Server:Beramus
Level:57 (Mage)
Np:288 :d
Clan: MooNStaR
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler sizler oyle diyorsunuz ama hepımız saatlerimizi aylarımızı vermisiz bu oyuna bence bu duzgun olmamıs passaport yanlıs oldu bence durmadan bişeyler degisiyoo ilk once adam gibi yapsınlar sonra ne yenilik cıkcaksa cıkarsınlar ben bu yuzden cok strese girdim artık ne zaman duzelcegini bilmıyorum arkadaslar amakı carıma ben simdiden elveda dedim size allah kolaylık versin blackwinds guveniyorum elınden gelemi yapacagına inanıyorum saygılarımla :coyote_1907_tr

[Bu mesaj cgulbahce tarafından 06 Aralık 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MysticaLL, 06 Aralık 2005 14:14 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar sabır. Benimki geldi. Maillerinizi kontroledin. Ben tam 4 gündür bekliyordum. Yardımcı olan herkesede teşekkür ederim. Bu arada benim mail hesabım hotmaildi, yani mail hesaplarıyla ilgili bi sıkıntı değil.

5-6 gün oldu hala beqliyoruz .. :( insallah gelir . ne mutlu sana :P[signature][hline]İmzaya Ne GereK vaR ..
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim ilk deneyişimde 2 dk içinde geldi pasword hotmail hesabıma ama bir sorun oldu yeriden yapmam gerekti yeniden denedim ve oladı o kadar ugraştıgım lvl 60 full itemli char elveda dedim ve gelcek gelcek diyerler alayı palavra gelcegi yoq yapcak tek şey gold uyelik alıp admin mesaj atmak başka çare yoq para yatırmassan şifrenizi falan gondermezzler onuda soylim benim ark 1 hafadır beklioyr gelmedi gold alan ark 2 gun içinde gonderdiler :) uehhe[signature][hline]Server:Cypher
Nick:BaD_S0uL
NP:40k
Clan:AshQiyA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...