Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu mage in bunu yapması için kaç lvl olması gerek?

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Evet diez de demin gördüm orc inn in yanında merch mode taydı.
Elindeki bu silahı kullanmsaı için kaç lvl olması gerek?
[spo1=oO][/spo][signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM

Sosyal ağlarda paylaş

str 60 dan başlıor onlarda yada 50 de

raptor +8 de 62 lvl bi warior anca kullanır.

bide bu adamı ben ilk defa görüorum diez de heralde 65+[signature][hline]
Casa Bonita xD
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

arghhh onu unuttum sry all xD[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir hesap yapalım

mageler 60 strden başlıyor. 50lvlx3=150 stat point
150+60=210 ...Raptor+8 kaç str istiyor anımsamıyorum ama bu hesaptan çıkan sonuç 55-60 lvlin yeterli olabileceği...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada raptor +8/80 233 str en fazla istiodu sanırım[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 05 Aralık 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
bu arada raptor +8/80 233 str en fazla istiodu sanırım

Tamam o zaman benim hesapta bir yanlışlık yoksa 58 lvl yeterli oluyor. Varsa da üç aşağı beş yukarı o civarlar....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 05 Aralık 2005 12:56 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 05 Aralık 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
bu arada raptor +8/80 233 str en fazla istiodu sanırım

Tamam o zaman benim hesapta bir yanlışlık yoksa 58 lvl yeterli oluyor. Varsa da üç aşağı beş yukarı o civarlar....

s.a aga pls.
okuyamadim tam olarak ama bir yanlislik olsa gerek. warrior str yetirip 62'den once kullanamiyorsa, kici kirik mage 58'de nasil kullanabilir ki..[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShadowFax, 05 Aralık 2005 12:32 tarihinde demiş ki:

bide bu adamı ben ilk defa görüorum diez de heralde 65+
hoblite yi yeni mi görüyon sen ? adam gate yanında her gün duruyo ..[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 05 Aralık 2005 13:16 tarihinde demiş ki:
said:
ShadowFax, 05 Aralık 2005 12:32 tarihinde demiş ki:

bide bu adamı ben ilk defa görüorum diez de heralde 65+
hoblite yi yeni mi görüyon sen ? adam gate yanında her gün duruyo ..

ilk defa duyuyorum :)[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...