Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden stfu Turks ?

seyneym

Öne çıkan mesajlar

+1 sts
Aynen muhabbet bu abicim.Diez de ortodox clani var full yabanci.heralde bunlarin icindede turk yoktur.dupe wide en cok etkilenen clanlardan alayi ciplak kaldi.ve her tur pislikte var heriflerde ozellikle hack olayi.bizim clandan 2 kisiyi hackliyen elemanda yunandi.
herkez turklere kafayi takmis durumda.bir cok turkde bole dusunuyo malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

sanki pişman oldun gibi :D

aga para ver kiyafet alcam
aga lvl kaç, aga ivi kaç, aga M kaç, ks yapabilir miyim? , abuk sabuk küfürler (duymadıgım kufurleri Knight da duydum) Gm e küfür ve daha birçok örnek :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 9xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lol 2 dakka onceki muhabbet
Bone_collecter diye bi tiple..
Bone_Collecter: aqmunun salagi pic... bla bla bla..
ben:salakmisin ole mi gosterion ?
Bone_Collecter:kanki ozur dilerim bana 1 m verebilirmiin?

( azcik kufurlu gibin sorry >_< )[signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GOOD_MAN

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 04 Aralık 2005 16:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 04 Aralık 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
Lol 2 dakka onceki muhabbet
Bone_collecter diye bi tiple..
Bone_Collecter: aqmunun salagi pic... bla bla bla..
ben:salakmisin ole mi gosterion ?
Bone_Collecter:kanki ozur dilerim bana 1 m verebilirmiin?

( azcik kufurlu gibin sorry >_< )

zuhahha
En basit örnekti :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 9xxx (up up up) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
johnconstantine, 04 Aralık 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
Dupe hack vsvsvs hepsini yabancılarda tabikide yapiyor ama ne zaman bu bi turkun eline geciyor turkun kanunda var abartmak ve yayılmak kimse oyunda 20-30 tane 6-12 yas grubu cocukların davranışlarına bakıp turkler hakkında onyargılı konusmasın bence

Bu olayın yaşla çok ilgisi yok bunları yapan 20 yaş üstü çok eleman var gördüğüm merak etme...
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahtan akşama Uruk kesiyorum ve üstüme diğer urukları lureliyenler troll çekneler spam party spam trade yapanlar özelden sövenler en olmadı spam arena yapıyor bir kaçı( ki bunu bloklayamıyorum kahretsin) Ve bunun nedeni onlara beleş item para vermeyişim, partiye almayışım vs gibi bir takım beleşçi ve dilenci nedenler. Çocuk ve kafe mafede demeyin bana her yaşta adam var bizim memleketli... Fenasi denen adam 40 yaşındaydı ama sırf adilik olsun diye 4 taş rezz yapmak için koşuştururdu.

Yakında klan bug kalktığında klan kuracağım ve 1-2 tane belirlenmiş Türk dışında Türk almayacağım klana... Buna Türk düşmanlığı falan demeyin. Biz bu oyunu beceremiyoruz beceremediğimiz için her tür pisliği yapıyoruz.Dupe ve skill bug oyunun açıklarıdır o başka bir konu. Hileden bahsetmiyorum. Pislik diyorum. Lureri ksyi spamı inatçılığı ısrarcılığı yalancılığı bizden başka ülkerlerden olanlar çok çok az yapıyor.

NOT: Az önce polifonik'in ssindeki resmi görünce bir kez daha kusasım geldi. Senin aldığın klanın ismini de senin zihniyetine de mınımınımını...........[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

doru diosunda az da olsa tanımadığı kişiye bile
saygı gösteren Türk var bunları görünce şaşırıorum tabiki

savaşlarda bizim kral hep milletin sataşmasına madur kalıo
adama neler diolar neler bi kere bile cvp vermio o ayrı iyi sabır

ama bunu gevurlarda yapıo hemde daha fazlasını ve sırf Türkün kral olmasını kaldıramadıkları için yapıolar

bir gece savaşında başlamasını beklioduk
gece gevurlar daha çok oluy bilionuz gevurun teki başladı

Bizlerle ilgili atıp tutmaya yok efendim
niye Türkler buadkar çok niye Türkler heryerde felan feşfekan
bazı Türkler başladı küfre tabi doğal olarak

kunt geldi kapıya aynı gevurlar sayısı arttı kunta bişeler demeye
yok kopçu yok hileci dupe ci felan diye ve bu çok sevdiniz gevurlar

okadar kışkırtmaya 1 kelime bile karşılık vermeyen Türk krala
ana avrat soy sop saymaya başladılar ama harbi çok kötü küfürlerdi bende bildiğim kadarıyla cvp larını verdim

lafı nereye götürüyorum
yukarda dedimya bu çok sevdiniz gevurlar diye şimdi gevur arkı olan dicek lem onlar yaptı die hepsimi öle yada benim arklarım şöle böle diye

ewet dorudur onlar yaptı diye hepsi olmıcak ama
nednese Türklere gelince kurunun yanında yaşta yanıo
NASI OLCAK BU İŞ ??[signature][hline]"ÇARŞI"

"Beşiktaş Ovası Bozkurt Yuvası"

"Burası Türkiye ya sev ya terk et"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugs__Bunny, 04 Aralık 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
Dupe u ilk yapanlardan biri Argentino diye biliyorum ama yabancılar daha turkler bilmezken yapıyodu çaktırmadan ama dupe turk lerede gelince olayını b** çıktı ve piyasa karıştı ...
dupe u ilk yapan kısı hatırlarmısınız bilmem eskiden road_runner die bi rouge wardı ares te human side da o idi serverin en iyi assasianları bile 7 chitin setle gezemezken herif 8 setle geziodu kankası minniemouse da dahil neden mı turklerı sevmıolar soyle soyleyem oyunu oynayan turklerın %60 yada %70 ı dupe hıle hack vb seylere oyundan daha cok meraklılar buda bızım hakkımızda kotu dusunmelerıne neden oluyor. su US.KO ya bi bakın mesela 1309 patch ı cıkmadan once cz de arrow shower atanların kacı turk kacı yabancı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sndr, 05 Aralık 2005 05:23 tarihinde demiş ki:
said:
Bugs__Bunny, 04 Aralık 2005 15:41 tarihinde demiş ki:
Dupe u ilk yapanlardan biri Argentino diye biliyorum ama yabancılar daha turkler bilmezken yapıyodu...
dupe u ilk yapan kısı hatırlarmısınız bilmem eskiden road_runner die bi rouge wardı ares te human side da o idi serverin en iyi assasianları bile 7 chitin setle gezemezken herif 8 setle geziodu...

Bunlar hep oyun hileleri... Dupe, shower hack, macro vs...Benim esas derdim bunlar değil. Türklerin esas problemi pislik olmaları yukarda da anlattığım gibi. 4 taşa rezlemeleri, lure yapmaları, spam yapmaları, trade de eşya değiştirmeleri, küfür etmeleri, ks yapmaları inatçılık bezdirene kadar pmleme dilencilik vs vs... Yani ahlaksız olmaları. Ülkemizdeki köşe dönücü kandırmacı birbirini dolandırmacı mantık oyuna da yansıyor. Dönün bir ülkemize bakın. Herkesin eli herkesin cebinde. Bu mantık aynen oyunda...
Yeni Zellandalı bir çocukla konuştum. Türklere çok kızgın olduğunu söyledi ve nedenlerini anlattı. Bende fakir bir ülkeyiz ve genelde yapanlar küçük çocuklar az olan harçlıkları ile kafeye gidyorlar ve kısa zamanda ilerlemek için bir takım çakallıklara başvuruyorlar diye anlattım. Adam ülkesinin de aynı durumda bir ülke olduğunu kendisinin kafe işlettiğini ve gelen 10-12 yaş grubu çocukların hiç böyle şeyler yapmadıklarını çünkü ahlaken böyle şeyler yapmayı bilmediklerini söyledi. Haklıydı...
Çünkü biz çocuklarımıza fırsatçılığı, çakallığı, ne olursa olsun kazanmayı öğretiyoruz. Ezip geçmeyi... Bu oyun da sonuçta ne kadar oyun da olsa hayattan bir parça...Evde öğrendiğini gelip oyunda yansıtıyor insan ve bu berbat tablo çıkıyor karşımıza...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

al işte amerıkalının biri yukarda yazmıştım
tk keserken guardlara çekiyo die ben Türk biliodum ona

adam Amerikalı çıktı ve bugün 2 den beri bize gollemde ks yapmaya başladı dedim git felan bi baktım tk yı çeken adam senin dedim... saydımda saydım arklarımda saydı

ses yok seda yok ks ye devam ediyo gitmiyo..ç.
dellendim ice sinirden sağı solu yumruklamaya başladım

pm attı ingce ne hakkında konuşuyosunuz benim hakkındamı dedi ewet dedim git burdan başka slote geç dedim

aynen şunu dedi "it is my slot" dellendim başımdan aşşa kaynar sular döküldü nerelisin dedim usa dedi başladım küfre

ama size yemin ediyorum nasıl sinirlendim bilemessiniz karşımda olsa döve döve öldürebilirdim o sinirle ya bu şerefsizliği yapan

gevur çıkıyo ve 2 den 5 e kadar ks yaptı bize inada bağladım
1 ex alsa bile burda durcam dedim dark stone felan çekti paso
2 kere arkım yattı 100 kere ölsem 200 kere yine gelcem dedim

aha daha yeni gitti o gitti bende gittim sırf o şerefsizliğe cvp olsun die inadına(laz inadı var) orda kapıştım onla ve

sonunda gitti nasıl rahatladım bilseniz sonra yaktım bi sigara
sex den sonraki sigara gibi rahatladım ohh[signature][hline]"ÇARŞI"

"Beşiktaş Ovası Bozkurt Yuvası"

"Burası Türkiye ya sev ya terk et"
Sosyal ağlarda paylaş

nb-baba elindekinin adı ney ?
ben-raptor
nb -bi verebilirmisin deneyebilirmiyim ?
ben - git başımdan
nb -neden kızıyosun benim adım ayşe
ben -bende jennıferlopez
nb -msn e gelsene..ne hava atıyon benimde 61 leyvıl hamınım war
ben -hamın ?
nb -human..saf hiç mi duymadın
blocked has private chat[signature][hline]kuruntu içinde yaşamaktansa ;
gerçeğin peşinde kaybetmeyi severek isterim...
Sosyal ağlarda paylaş

turk olabilirim ama oundaki 0-16 yaş turklerden lamerlerden nooblardan scammer lardan hackerlardan duperlerden cz war kosperlardan yani turk lerden bende nefret ediyorum
adamlar haklı sonuna kadar stfu turk.............[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dumi, 05 Aralık 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
turk olabilirim ama oundaki 0-16 yaş turklerden lamerlerden nooblardan scammer lardan hackerlardan duperlerden cz war kosperlardan yani turk lerden bende nefret ediyorum
adamlar haklı sonuna kadar stfu turk.............

Seninde katkın tartışılmaz bu stfu turk imajına ama neyse :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...