Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden stfu Turks ?

seyneym

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar hep aklıma takılırdı buraya uye oldum bir yazayım dedim.Belki konu vardır ama bu kadar forum konuları arasında göremedim baslık acayim dedim.
Neden hep yabancilar oyunda turkleri cephe aliyor?Oysa biz yabancilara karsi bi antipati duymuyoruz.Peki bu adamların bizden alıp veremedikleri nedir bir bilen varsa söylesin lutfen.
Adamların isi gucu lamerlik mi yoksa ?[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

herpislik türklerde bugün derudayız şimdi adam dalmıyodu liderde attı onu oda durmadan uruk tron çekip partyi dağıtmaya çalıstı herneyse arkadaşı yatırıp partyi dağıtmayı başardı bende buna pm attım neden yaptın bunu dedim adam bana gold premiumu olduğunu ve bi bok yapamayacağımızı söyledi bigüzelde sövdü bende karşılık vercektim ama blacklamıs pm sini :hrr:[signature][hline]ID:Kenjuro_
Lvl:5x
Class:warrior
clan:n00bz
Np:sanane lam
Server:olympia
Irk:canavar
:rock::hrr::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bak yukardaki 70 lvl edit topiğindede yazdım seeking açmışım bekliyorum oldies clanının partisine girdim ilk başta hiç konuşmuyodum sonra ingilizce bi kaç laf sölemeye başladım direk gelen cevap:
"wow look,a turk is speaking english"
sen adamlara gidipte bilmediği dilden saydırısan aga party pls falan die adam partide bana aga ne demek die sordu baba ne demek die sordu adamları hayatından bezdiriyoruzda ondan ama herkese aynı muamaele değil[signature][hline]Fanatiğin bi üst versiyonuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu konularda haklı olabilirsiniz ama bunu yapan yabancılarda var arkadaslar.Bu insanlar göze batmıyor da neden bizim türkler göz cıkarıyor
Biz bu kadar kötü olamayız.Yani en azından öyle oldugunu düsünüyorum :)[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe un kralı bizde, kufurun kallavisi her turlu bizde, oyunun bi tarafına bise yapmak gene bizde, dil bilmeden millete ahkam kesmek gene bizde vs vs. adamlar turkce orensinde gelsin diebilir bazılarınız ama oyun onların bunu deme hakkımız yok. Adamlar buna ustelik kalkıp siteyide bi nevi turkceye cevirdiler. Tmm onlarda da her seyin laciverti var ama oyun senin elinde olsa sen turku mu korursun yabancıyımı?...[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugs__Bunny, 04 Aralık 2005 15:31 tarihinde demiş ki:

Eğer çok kafan takıldıysa bi clan aç g2 g1 ol geç luferson a yarım saat bekle bakalım nasıl pm ler geliyo....
Ben Sackville nin leader i iken basima gelen bi olay tam olarak hatirlayamicam ama yaklasik sole idi screen shot attiydim burayada..
newbie:Clan pls aq
ben:Lmao!!..
newbie:clan aq
[signature][hline]going to 63 :]
A_FEW_GOOD_MAN
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların ezelden gelme bi kuyruk acıları var turklere karsı belki sacma gelicek ama hala barbar turk gorusu hakim cogu kiside. kiminde gizli saklı kiminde cesitli yollardan gosteriyor ama hala bu gorus hakim. Aslında cocuk gibiler vay dayak yedim abimde seni dovecek muhabbetinin biraz deisigi. Valla naparsa yapsınlar ipimle kusagım cicekle bocegim die bi laf var ya heh ondan iste...[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence suc bizim kardesim yapıosan bi vukuat gizli tut sen arkadasım kankam kılım tuyum die anlat ondan sonrada turkler sole bole tanımadıınız adamların dupe yaptıını birebir gorebilmeniz imkanı yok ama adamlar canavar gibi basıorlar ne buldularsa ama kimsenin haberi yok zati herkes bilsede kimsenin haberi olmaz soylemio adamlar biz birini afedersin osururken gorsek butun turkiye 2 snde duyuyo sus isine bak o zaman turk lere laf geliomu. Clan istersin vermezler kalayı basarsın, swift, buff vs vs. hep aynı sorun bizden cıkıo kimseye bocek atmaya gerek yok valla kendinize bakın once.[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

Sosyal ağlarda paylaş

En kralı gelipte onu diemez iste anında alır cvbını ispatıyla beraber susar :D[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

Sosyal ağlarda paylaş

öff :(
Kendimize biraz ceki duzen vermenin zamanı gecti bile ama bu oyunda sadece iyi veya olgun insanlar yok yası 9-10 olan cocuklarda var.Dengesizlerde tabi..
adam clan acio isme bak bide pelerin almıslar helal olsun .[signature][hline]Ve Gözlerin Gelir Aklıma Ve Sözlerin..
Sosyal ağlarda paylaş

Aga 50k plis diyen veled de var

Al bu itemleri senin için iyi diyerek vermeye çalıştığımda ben item istemiyorum parada istemiyorum kendim yapmalıyım diyen veled de var.
bu ikisinden ilkinin hep Türkçe konuşan player olması can sıkıyor.

Geceleri daha çok online olduğumdan genelde kalede civciv peşinde koşuyorum tuhaf olan elin civcivine gel xp kazanacağız bolca dediğimde %50 gelen cevap hayır gawolt kesebiliyorum bende yapabilirim olurken

AGA BENİ KASTIRIRMISIN PLİS OK ?? diyenlerinde çoğu Türkçe konuşuyor.

completeleri çıkardım paper oldum para xp item isteyen itlerden aldığım pm sayısı %90 düştü !
Sosyal ağlarda paylaş

biziö tayfada eslantta bi türlü adam gibi tk kesemiyoruz ya
allahın ziyanları tk yı guardlara çekiyo guard vurunca malum

uğraş uğraş öküzün biri gelsin etisn içine nediim

şu Türklerin yaptığı dediniz kötü şeyleride şöle yorımlıyım
serverin %80 Türk belki daha fazla yaşlarıda küçük olan

çok lamer var ve bunlar bi pislik yapınca göze batıyo
ama grvurlar yapınca batıyo çünkü sayıları az

bin kişiden 800 Türkse bunların %50 lamersa eder 400
geriye kalan gevurların hepsi yapsa bile yine Türkler yapıyo olur

benim yorum bbu

herkese S.A[signature][hline]"ÇARŞI"

"Beşiktaş Ovası Bozkurt Yuvası"

"Burası Türkiye ya sev ya terk et"
Sosyal ağlarda paylaş

Seyneymcim bu sorunun cevabını sen estland spot2de yaşadığımız olaylardan senin daha iyi biliyor olman lazım.

Klasik Türk Geyikleri;

-Aga 10bin versene teleport olucam

-Aga party pls
-Dolu
-Aga lütfeeeeen
-Dolu diyorum
-aga at birini
-olmaz öyle
-aq senin

-aga clan pls
-lvl kaç?
-60
(Nova felan atar bu arada etrafa, skill abuse döneminden)
-Seeking açabilirmisin
Açar ve 38-76 olduğu görülür

Moradonda gezinirsin 10 snde bir pm gelir
- aga gel bıçak var 61 lik 20m

Partiye almazsın ksye başlar

Apostle/Deru spotuna Troll çeker

Dupe yapar,Macro yapar bunla övünür gelir buraya 65lvl archer yazar imzasında Sayıyımmı daha Seyneymcim?

Ha çıkıpta dersin bunları yabancılar yapmıyormu, yapıyor elbet. Ama Türklerde Bunny nin dediği gibi cafeden girenler çok olduğu için ve cafeden girenleri çoğu küçük olduğu için bu oran daha fazla ve oyunun da %90 ı türk olduğu için ben anormal karşılamıyorum nefret etmelerini. Çoğu Türk bile birbirinden nefret ettikten sonra bırakda onlarda etsin. Bu konuyu gidip de bazıları gibi kuyruk acısına bağlamanın mantıgıda yok yane. Görünen köy kılavuz istemez. Ben web sitesi işi ile uğraşıyorum bazen formalar dolduruyorum çalışacağım şirketler için, formlarda Turks and Caicoas bilmemne islands gibi toplasan nufusu bizim mahalle etmiyecek ülkeler olmasına rağmen bazen Turkey seçeneği olmuyor. Neden acaba? Gereksiz milliyetçilik yapmadan önce bazı şeyleride görmemiz lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...