Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.daocomics.com.tr.tc

iceball_vormbeyn

Öne çıkan mesajlar

hehe ondan oncede %80 fire resist ile 2 pbaoe inin arasina girip birine slam koyup kactim ama deli bir lag oldu bir anda bizim group dan 3 kisi dustu.
haa carternas hatirlamiyorum dersen ss var :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

said:
yosun, 26 Ocak 2003 16:37 tarihinde demiş ki:
Neyse düzelttim sorunu
yine aynı adresten siteye ulaşabilirsiniz;
www.daoComics.com.tr.tc ve ismi geçen update de sitenin flasha geçmesiydi zaten giriş sayfasında görüceksiniz.
Normal sayfayla flashi eşit şekilde updatelemeye çalışıcaz ama flash versiyonu herzaman ön planda olucak yani mümkün olduğunca flash versiyonundan girmeye çalışın.
Sitede baya eksik var lütfen gözünüze çarpan hataları flm bildirin bide her türlü fikir , ss , seneryo bekliyoruz...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics

Abi Soth vallaha bilmiyordum, bilsem daha geyik yapardım ama, neyse :)

Abi yosun, sen siteye etmişin bi haller de benim niye haberim yok?!
Sosyal ağlarda paylaş

NEAA inanmiyorum lol göster ss i ben orda bi blademaster ile beraberdim 5 tane alb geldi ikisini kestik geberdik ama loga baktim tanidik kimse yoktu. daha sonra 1 fg geldik ve 1 fg alble karsilastik orda senin birisini kestigini logdan gördüm ama bizim grup o alb grubunuda kesti hatta ben 0 mana ve 0 end ile sari con bi albi kestim tam o anda bi stealther kilikli bisi geldi ben albi kesince zate ölmek üzereyken bikac kere yandan koydu bana hehe o sensen bilemem ama o kesmek degildir bence firsattan yararlanmaktir:) neyse o savasi kazandik 6 sehitle. ss i gösterirsen tahmin ettigim kisi olup olmadigi söyleyecem sana.

[Bu mesaj Soth tarafından 26 Ocak 2003 18:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Soth tarafından 26 Ocak 2003 18:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ben scout um :)
hatta kac dmg koydugumu bile hatirliyorum thrust a karsi resist in az biraz :)
450(-4x) koydum sen yaridan biraz azdin cat diye indin :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

ss cafede kaldi be hocam :((
ama 450 dmg in altinda you just killed carternas yaziyordu yani :)
Lalunya benim nick im :) cafeye gelsenize birdun yaaa :)
bu arada cart benim 2k rp ye ihtiyac var RR3L0 icin seni bi ara kesebilirmiyim 2 3 kere?[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

hehe bu arada sizin pbaoe ler kapinin iki yanini tutmustu deli bir lag olmustu....
o sirada en son ben le sandigar kaldik :) sen sandigarla dovusurken ben izliyordum yerde ben seni 1 sonra geldigimizde kestim :) bu arada sandigar i kesmeden once sen beni kestin.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya ShiningEyes..... Albion Scout /Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Bu öykü olayını harbiden ciddiye alanlar var ya
yanımdan geçen, bana gri adam; "abi sen okadar da ezik diilsin galiba"
sonra genel tepki; "aa froc ben bunu biliyorum nette öyküleri var..."
-----------------------------------------------------------
lan olm insan öyküyü burdanmı haber verir deli!!![hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...