Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abys macerası...

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Lv 40 olmuştum gittim görevi yaptım 41 oldum set var daggerler dandik.abys kastım 3 abyse 2 +7 dagger aldım sonra herşeyim vardı 500k param vs...sonra ekşın yapım dedim 2. kat varya insanlarvar 70 insan 2 kişiyi koruyo 3 kişi parti kurmuş orda humanın birisine bırak kesem dedim ben kotumak için burdayım dedi sonra ben inatlaştım durmadan çıkıyom adamda kesiyo beni adam geldi bak 3 ümüze dalma diğerlerini kes dedi bende aldım bufu şeyi herşey full 600 canla .katı bastım tek başıma goldenxp vardı heriflen başbaşa ardakan lv 52 biri dalıyo ben şişe vuruş elillerime ne gelirse vuruyom golden geberdi lv 52 olanı 3 koyuşta aldım arkadan zuftu diye biri geldi lan öle şeydiki herkez bana bakıyo zuftu wariwor 45-47 vuruyo onu kesmesi kolaydı arkadan umoo dşyebiri geldi lan onun arkasından golden geldi 2 si dalıyo şişe içe içe kesiyom herif killer bana brvo die bağırıyo bana ben czde olsam dayanamam yatardım ben hala şişe içiyom şişe bitti abys holy water s kasmıştım hellde 18 tane 8ini içtim tekrar düzeldik sonra 2 kişi geldi 1 pelerinli diğeri ezig pelerinli dumple wariwordu kapışmaya başlıyom onla geberdim deberecem şişe pelerinli lv 47 imiş başbaşa gidiyoz 540 çakıyom obana 356 çakıyo arkadan umo geldi bana daldı 2 si birden hatta 3 ü birden vuurunce yattım arkadan başka biride dalmıştı.adam bana pmden zuhahaha çekti bende sinirlendim daldım hepsi geberdi o kaldı başbaşayız geberttim tekrar geldi tekrar geberttim 3. gebertisimde bana

abi vurma bana beeeee

sonra zuftuya daldım en az 28 kere gebermiştir bilmiom tam bana lan olum git yaa diyo sonra bi wariwor geldi manyaks die bi koyuşta yerde bi okcu vardı uyarayım dedim ona uyarı 10 saniye içinde gitmessen geberecen adam da gitmedi durdu süre bitti yerde sonra unclşeeon geldi bi herif bana dalıyo ben oturuyom lan yer paspası olmak isytemiuyosan git dedim oda kaale almadı en az 5 kere gebermiştir sonra aniden bi lv 70 geldi bana normal vuruşla uruyo benim götümden 300 399 gidiyo normal vuruşla dalga geçiyo benle ben kaçıom arkadan killer bağırıyo dur lan dur adam dinlemiyo dalıyo ben topukluyom ardından uma geldi bu sefer onu keserken golden geldi onun ardında buse diye bi kız geldi(msnsini aldım:D)kıran kırana gidiyom hepsi geberdi gebercek buseye dalmadım o bana dalma diyoduda sonra yaratık kestim hiç birinden abys çıkmadı ama iii ekşın aldım

Not:msnde 37. kız buse idi:D[signature][hline]Elvedo ko!Elveda silkroad online
merhaba onlinesiz oyun,merhaba pati,ko bırakılır pati bırakılmaz!
Merhaba yüzüklerin efendisi oyunları vb...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...