Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkuaz dağıldımı

ParDuS

Öne çıkan mesajlar

bunun olcagını biliodum.yazık olmus[signature][hline]
Casa Bonita xD
VashTheStampede'in imzasından alıntıdır;
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

Artass

Büyük Clanlar Büyük Sorumluluklar ister..Oturduğun Yerden Klavyeye basarak yazı yazmak kolay...Sen Büyük Oyuncu ol Sen Bir clan Kur kolunu parlat bakalım sen ne kadar ayakta tutabileceksin...Oturduğun yerden yazı yaz ama önce bir düşün bakalım niye Patladılar acaba falan diye..Anca Yazarsınız Zaten..

FISS MIŞ SENİN DE O ZAMAN OYUNDA GÖRELİM İCRAATLARINI..
Sosyal ağlarda paylaş

Okumadan yazma lutfen sebep her ne olursa olsun diye yazdım solediklerini bende biliyorum buyuk clan olmak kolay diil sunu sunu yapıcaz soleyiz boleyiz dediniz bizde eyw dedik oldumu yaptırdılarmı varmı bi icraat onu sole nerde suan o clan ? Keske solediklerinizi yapabilseydiniz ama sizin elinizde olan bisey diil o yuzden yapıcam edicemle yurumuyo peynir gemisi
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili n00b :

Hiçkimse Bu Foruma gelipte Biz KALEYi ALACAZ Demedi..
Hiçkimse Gelipte Bizim Clanımız KnightRanking te 3.cü olacak Demedi..
Hiçkimse Gelipte Burda bizim clanımız böyle böyle şöyle şöyle demedi..

SADECE BİRŞEY DEDİK :

AMACIMIZ ABYSS KALESİNİ ALMAKTIR..İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLEDE ALACAZ DEDİK..BU CLANIN KURULMASINDAKİ AMACIN SONUNDA BİR HEDEF VARDI..

Ama Sen Bu Hedefi yanlış anlamışsın işte...Yaz şimdi istediğin Kadar Yazabildiğin kadar yaz hatta...

Çünkü sen yazı yazdıkça yükselmiyeceksin aksine düşeceksin..Çünkü : SeN KiMSiN?....[Son Yazımdı]
Sosyal ağlarda paylaş

arthas sanırım lasombra klanından Kael_teduva dimi?[signature][hline]
Casa Bonita xD
"Efendiler! Avrupa'nın bütün ilerlemesine, yükselmesine ve medenileşmesine karşılık Türkiye tam tersine gerilemiş ve düşüş vadisine yuvarlanmıştır. Artık vaziyeti düzeltmek için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine göre yapmak, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler belirdi. Halbuki hangi istiklâl vardır ki, ecnebilerin nasihatleri ile ecnebilerin plânları ile yükselebilsin. Tarih böyle bir hadiseyi kaydetmemiştir."

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

:))

Arkadaş Bak

Benim Büyüdüğüm Falan yok...Ben yeterince çevremde büyüğüm..

Ama illa büyümemi istiyorsan oyun Charımızıda dökeriz foruma..Boş boş Konuşuyorsun.[signature][hline]LeveL : 6x
Job : Berserker Hero / Warrior
Server : Diez
Clan : Turkuaz
Np`s : Yazmim Ben bile Korkuom :D

Sosyal ağlarda paylaş

seni kael le karıstırdım sry.[signature][hline]
Casa Bonita xD

- Mustafa Kemal Atatürk

6 Mart 1922, TBMM
Sosyal ağlarda paylaş

eee ? Ne var Bu Başlıkta....

Biz Neyi Tartışıoz Sen Ne Başlık Atıon...

Orda Söylediği Tek şey Bayrağı Asmadan Bırakmıyacaz Demiş Çocuk..

Bizim Tartıştığımız Konuda "Büyük Clanları Ayakta Tutmak Zor."

???[signature][hline]LeveL : 6x

Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü sen yazı yazdıkça yükselmiyeceksin aksine düşeceksin..Çünkü : SeN KiMSiN?....[Son Yazımdı]

Oyun onemli diil benim icin cunku bunun bi oyun oldugunun farkındayım oyunda biseyleri basarmısınki oyle bi clana girmesin tebrikler. Yukardaki sozlerinle daha da buyugun benim icin saolllllll. SeN KiMSiN? sorusunun cevabı oyunda senin kadar ust seviye bi player olamamıs ama forumda insanca yanıt vermeye calısan biriyim!
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Forumda Ancak FIISSS Lar MISS Lar yazarsın.. Oyuna geldiğinde de gezersin...

Ayrıca ben o Clana Blood tan geçtim...Ve Şunuda Unutma Büyük Clanları Ayakta Tutmak Zorduk dedik...

Eğer Bu böyle olmasaydı Bugün bir Blood Clanı Disbaned Edilmezdi...[signature][hline]LeveL : 6x

Sosyal ağlarda paylaş

Sen Yazıların da Clanları Küçümseyerek Bir Amaçlarına Ulaşamadıklarında FISS MISS Yazdıkça Hiçbirzaman Arkadaş Oyuncu edinemezsin...

Sen böyle yazdıkça Birileri Karşına Çıkar ve Sanada Sen Kimsin Der...[signature][hline]LeveL : 6x

Sosyal ağlarda paylaş

Hiçkimse Bu Foruma gelipte Biz KALEYi ALACAZ Demedi..

İNŞALLAH ALLAHIN İZNİYLEDE ALACAZ

Benim burada anlatmak istedigim biseyi yaptıktan sonra konusmak daha iyidir heralde senin dedigin iyi clanları ayakta tutmak zordurla aynı manaya geliyo sanırım oyunda kim oldugun beni ilgendirmiyo istersen gm ol oyunda biseyleri basarmıs olsan bile kimseyi kucuk gorme hakkın yok oyunda olan oyunda kalır. Sozlerine daha dikkat etmeni dilerdim NOKTA
Sosyal ağlarda paylaş

Bir Dipnot :

Turkuaz Dağıldı evet...Ama Clanda Revizyon oldu..Bir Kaç kişinin çıkmasıyla dağılacak bir clanda değiliz biz.

Yeniden toplanacaz akşama toplantımız var zaten...Belki Hedef Küçülttük belkide Daha büyük bir Hedef Koyduk Buda akşam belli olacak..[signature][hline]LeveL : 6x
Clan : Turkuaz / WaSaBi

Sosyal ağlarda paylaş

Ya Allahım Ya :))

Ya Arkadaş Sen Kimsin Bu Forumda Açılmış Bir Konuya Ve Özellikle Benim Clanımın Konusuna FISSSLAR Yazarsın DİYORUM BEN...

Senin Bu Yazıyı Ne Yazmaya Hakkın var? ..Ben Kimseyi Küçük Görmem....

Ama Sen Böyle Yazarsan Ben Seni Küçük Görürüm Hatta Senin Gibi Birine CeVaP yazmam Bile Aptalca...FISS Lar :)) Eğer Sen Bunu Yazarsan Bende Sana SEN KİMSİN Derim?..

Oyun Hakkında Konuşuyoruz ...BAhçelerden Böceklerden Ağaçlardan Değil...Knightonline Forumu bu ..Oyun seni ilgilendirmiyorsa Paticik Forumlarının Başka Konularında GeZ...

NOKTA!...Yeter Bu Kadar..Biraz Birşeyler Anladıysan Cevap Yazma Artık istersen...[signature][hline]LeveL : 6x
Clan : Turkuaz / WaSaBi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...