Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

61 lvl hakkında

Buffer_The_Best

Öne çıkan mesajlar

arkadaşım 1. si bu skill bug diil, bilip bilmeden atlama herşeye.sadece 61 e geçtiinde gelen 2 skili master a veriosun ve 62 skili master skilinde priestlerde böylece onu açıosun.bilgin yoksa atlama.ve bütün 61 e gelmiş bp lerde bu taktiği kullanır.[signature][hline]Server:ares
Job:Shadow Knight
lvl:6x( bu x de moda oldu halbuki 61 im daha.ama böle daha havalı duruyo :D)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buffer_The_Best, 05 Aralık 2005 10:10 tarihinde demiş ki:
arkadaşım 1. si bu skill bug diil, bilip bilmeden atlama herşeye.sadece 61 e geçtiinde gelen 2 skili master a veriosun ve 62 skili master skilinde priestlerde böylece onu açıosun.bilgin yoksa atlama.ve bütün 61 e gelmiş bp lerde bu taktiği kullanır.

Veremessin yok öle bir şey... Eğer o dediğin olsa warriorlar lvl 61 de scream rogueler lvl 61 magic shield açardı. Master 2 puan birden veremessin. Verdiğin puan geri gider. Judgement lvl 62 olmadan kullanılamaz. Eğer kullanılıyorsa ya skill bugtır ya da başka tür bir hile...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dominik, 05 Aralık 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
veriliyo bilinc catir catirda kullaniliyo.tam nasil yapiyolar bilmiyorum ama 61 de reskill yapip verebiliyorsun rogue larda kullaniyodu bunu magic shield icin

Tamam işte diyorum ya... Ya bir bug çeşididir ya da başka tür bir hiledir. Legal olarak bunlar lvl 62 skilidir. Başka türlü kullanmak hiledir...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
indream, 05 Aralık 2005 02:07 tarihinde demiş ki:
sana süper 1 adres veriyorum koş kaçırma her an site kapanabilir para, xp, np hilesi bile var skill bug ne demek

www.forumtr.com

bb

ty baba pls ok ?[signature][hline]Server / Diez
MEDMAN 6X
Shadow Vain
Karus
Clan : WinnerS
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın dediği düpe düz skill bug ama yapılışı farklı ben KO zamanında 61 lvl ken skill leri master a vermeye çalışıp skill geri atılmayı beklerken azıcık gösteriodu .
bu şekilde skill nasıl bişey görmeye çalışıoduk .
skill bug çıktıktan sonrada millet öyle macroya eklemiş nasıl bir hız varsa adamlarda.
arkadaşım yine bug değil dersen
61 lvl iken 2 master a verilirdi herkez 61 de kullanırdı.
63 te herkez 65 skill ini açardı falan filan. o bir bug tı. skill bug ın kalkmasıyla buda kalktı . geçmiş olsun hadi bakayım şimdi 130 küsür m exp kasmaya . millet enayi değil 62 i çıkartmak için boşuna kasmıo[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: diye bi çocuk gördüm ares te adam muhteşem kasıo Apos partylerine alın bence 5 ok ta apos yatırıo pelerini de var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bende reskill atem o zaman matchless açem bi de yanına 70 lik rakı açem oh oldu gülüm keten helva...Millet ne beleşçi yahu. Eşek gibi kassın millet... Yok ama armut piş ağzıma düş, bunu seviyoruz biz...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

hatta bende yapayım 70 skill ini açayım napçam ikinci skill i zaten kullanmıom :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: diye bi çocuk gördüm ares te adam muhteşem kasıo Apos partylerine alın bence 5 ok ta apos yatırıo pelerini de var :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buffer_The_Best, 05 Aralık 2005 10:10 tarihinde demiş ki:
arkadaşım 1. si bu skill bug diil, bilip bilmeden atlama herşeye.sadece 61 e geçtiinde gelen 2 skili master a veriosun ve 62 skili master skilinde priestlerde böylece onu açıosun.bilgin yoksa atlama.ve bütün 61 e gelmiş bp lerde bu taktiği kullanır.

AHAHAH ağa ok plis 500k gate parası atlama ok ahuehuehe

sana 1 sır daha veriyorum
forumtr.com adresinde 1 forum var anlatamam tüm gm lerin ÇIPLAK FOTOLARI bile var hileyle almışlar koş kaç kurtul burdan.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen 61 oldum master olup denedim iki tane mastera verdim o arada magic shield açılıyor kısa bi süreliğine onu aldım skill bara koydum arkımdan da scrollu aldım stoneuda alıp bastım skill failed veriyor bitti o olay yani
NOT:sadece deneme amaçlı yaptım saldırmayın[signature][hline]Fanatiğin bi üst versiyonuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...