Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle Mage!!!

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

battle mage olmayı düşünüyorum düşündügüm itemler 1 tane ss ve +7 tooth sizce battle mage olsammı şu an 700 ile 950 dmg verebiliyorum nova ile battle mage olursam bu ne kadar degişir!!! faydaları neler zararları neler bi yardımcı olurmusunuz?[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Todesengel, 04 Aralık 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
[spo1=Battle Mage][/spo]

[spo2=Battle Mage][/spo]

Topic

Topic

bende biliyorum battle mage in neye benzedigini zaten ilk resmi ben koymuşum gördügün gibi ben sadece yararları neler diye sormuştum :S[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
Sosyal ağlarda paylaş

w000şşşş geldim...
O centrix benim yane gothic insan bi sorar gerçi sonradan battle mage sarmadı papera dödüm geri çünkü action yok fazla:-)

Bence battle mage 2ye ayrılıyor;

1.Attacker;

itemler ss+6 veya varsa +7 t00th+6 veya+7 ihitiyaca göre paran b.ksa chitin shield+6 or+7...

statlar 94e(tooth'u ele almak için) kdr str gertisini MP'ye abanacaksın böylece hem hp hem resst hemde defin çok olucak ama yarı paper olduğun için damge ezik olacak biraz sana şimididen tavsiyem attck yaparken t00th'u elinden çıkarman....

2.Tank;

Amaç:Nova Town'da tank veya yol açma işleri için kamyon görevi....

İtem 1.yle aynı ama tavsiye ssden yana...çünkü daha ii ressitleri var...
statlar yine 94'e kdr str ve sonra +8/15hp paper mage armor giyebilecek kdr MP vericeksin(satatları unuttum lol^^)gerisini ise sonsuza kdr HP'ye vericeksin ve healtin 5k küsür oluyor böylece Town Bomb yaparken tankta olursun veya yol açmak için kamyonda olursun...

Battle mage bu kdr battle magele oynamak çok zevkli inanılmaz zevkli ama fazla action olmadığı için ve adamları siz kesmediğiniz için biraz sıkıcıda olabilyo ben denedim bunu ve çokta zavkle oynadım.Biraz itemler masraflı ve biraz külfetli mage...Alacağın itemlerde tooth ve cs gibi zıpırtılarda öle çok kolay bulunabilen şeyler deil sırf tooth için 2 hafta pazarda dolaştım ben...Neyse fazla yazdım..bb[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 04 Aralık 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
w000şşşş geldim...
O centrix benim yane gothic insan bi sorar gerçi sonradan battle mage sarmadı papera dödüm geri çünkü action yok fazla:-)

1.Attacker;

itemler ss+6 veya varsa +7 t00th+6 veya+7 ihitiyaca göre paran b.ksa chitin shield+6 or+7...

statlar 94e(tooth'u ele almak için) kdr str gertisini MP'ye abanacaksın böylece hem hp hem resst hemde defin çok olucak ama yarı paper olduğun için damge ezik olacak biraz sana şimididen tavsiyem attck yaparken t00th'u elinden çıkarman....

2.Tank;

statlar yine 94'e kdr str ve sonra +8/15hp paper mage armor giyebilecek kdr MP vericeksin(satatları unuttum lol^^)gerisini ise sonsuza kdr HP'ye vericeksin ve healtin 5k küsür oluyor böylece Town Bomb yaparken tankta olursun veya yol açmak için kamyonda olursun...

Battle mage bu kdr battle magele oynamak çok zevkli inanılmaz zevkli ama fazla action olmadığı için ve adamları siz kesmediğiniz için biraz sıkıcıda olabilyo ben denedim bunu ve çokta zavkle oynadım.Biraz itemler masraflı ve biraz külfetli mage...Alacağın itemlerde tooth ve cs gibi zıpırtılarda öle çok kolay bulunabilen şeyler deil sırf tooth için 2 hafta pazarda dolaştım ben...Neyse fazla yazdım..bb

hmm herşey için saol battle mage olmaya karar verdim bende sıkılırsam yine paper olurum :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 04 Aralık 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
w000şşşş geldim...

1.Attacker;

2.Tank;

Battle mage bu kdr battle magele oynamak çok zevkli inanılmaz zevkli ama fazla action olmadığı için ve adamları siz kesmediğiniz için biraz sıkıcıda olabilyo ben denedim bunu ve çokta zavkle oynadım.Biraz itemler masraflı ve biraz külfetli mage...Alacağın itemlerde tooth ve cs gibi zıpırtılarda öle çok kolay bulunabilen şeyler deil sırf tooth için 2 hafta pazarda dolaştım ben...Neyse fazla yazdım..bb

t00th+6 veya+7 derken Dragon Tooth Hammer'danmı bahsediyorsun??
Sosyal ağlarda paylaş

Tooth bakirra dan düşüo ama bakirrayı bulup kesebilirmisiniz bilemem

zorluğundan değil çok kolay kesilio bulsanız bile ilk atağı siz vermelisiniz ki çantanın size açılma olasılığı yüksek olsun[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: diye bi çocuk gördüm ares te adam muhteşem kasıo Apos partylerine alın bence 5 ok ta apos yatırıo pelerini de var :D

[Bu mesaj Joey tarafından 05 Aralık 2005 09:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...