Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şifremi unuttum çalışıyor arkadaslar.. siteye giris yapın

mdkm

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sitedeki Forgot Password
yani sifremi unuttum seçeneği çalışıyor.
sizde eğer şifre değiştirdikten sonra sorun yaşadıysanız benim gibi
bu linke tıklayarak id ve mail adresinizi sonrada gizli soruya verdiğiniz cevabı yazarak siteden kendinize sıfırlama parolası isteyin

ben istedim

Password reset successfully. Your password has now been reset to a random value and emailed to [email protected]

cevabı geldi bekliyorum. inşallah resetleme parolası gelicek.[signature][hline]nicK>> ::MdkM::
serveR>> Ares
specialtY>> archer
lvL>> 65
claN>> ReactioN
nP>> 78k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Synergenx, 04 Aralık 2005 05:35 tarihinde demiş ki:
Junk mail bölümüne geliyo yeni şifreniz arkadaşlar... Mailinize gelen şifre ile siteye login olarak New Password bölümünden kendi şifrenizi belirleyebilirsiniz... Teşekkür ederim...

biliyorum kardesim Junk mail e bakdim ztn yok.. gelmemis.[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben sifremi falan da deistirmedim ben niye giremiyorm ya delirecem simdi yaa.. hani millet deistide sifresini giremiyo
biri hackledi desem az cok biz de neyin ne oldugunu biliyorz ve kırılması güç bi sifre kulanıyorm... :S sinirlerim bozuldu ya[signature][hline]server:Cypher
LvL:62.%34 -blademaster-
Nick :KillForMe:
Clan:CreepingDeath (daıldı)
Sosyal ağlarda paylaş

senin başına gelen benim bi arkadaşımın da başına geldi. ne şifre deiştirme talebinde bulundu ne de başka bişey. ama dün gece en son 04:00 sularında giriş yaptı. ondan sonra bidaha giremedi
password invalid diyor. bakalım beklicez.[signature][hline] ::MdkM::
Ares
Level: 65 (%41) Job: Shadow Vain
Nation: Karus NP: 78xxx
Clan: ReactioN
Sosyal ağlarda paylaş

senin bilgilerin uyuşmuyor muş
sanırım yanlış yazdın ya da biyerlerde hata yaptın.[signature][hline]___________::MdkM::______________
_____________Ares________________
Level: 65 (%41)___Job: Shadow Vain _
Nation: Karus_____Np: 78xxx ________
Clan: ReactioN_____________________
Sosyal ağlarda paylaş

Emin değilim ama orya şifreni yaza bilecek ola bilirsin bende orda takıldım kaldım sonra aşağıyı okudum ve yarım yamalak alnadığım kadarıyla oraya şifreni yazıcan ben öle yaptım ama bana gelen cvp bu oldu.
<<<>>>>
Nedir Bu acaba ?[signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...